Karadeniz Pet

Bu kuş biti böceği olabilir mi?

Yeşil Boncuk

Yeni Üye
Merhabalar.
Az önce bayaği bir oynadık boncukla. Sonra telefonumun ekranında buldum bunu nokta kadar birşey. Dikkatle gözümü ayırmadan bakınca hareket ettiğini görebildim.
Yazlık bolgedeyim normal böcekte olabilir bilmiyorum. Gerekirse videoda var.

Ekli dosyalar

• 20211202_211238.jpg
    20211202_211238.jpg
    949.9 KB · Görüntüleme: 39
  • 20211202_211218.jpg
    20211202_211218.jpg
    924.3 KB · Görüntüleme: 40
İsterseniz tedbir amaçlı tabana beyaz kağıt ya da kağıt havlu koyun.Şayet dış parasitse gece dökülür kağıda görürsünüz ve tabiki kuşunuzu gözlemleyin aşırı kaşınma gibi durumlar için.

İsterseniz tedbir amaçlı tabana beyaz kağıt ya da kağıt havlu koyun.Şayet dış parasitse gece dökülür kağıda görürsünüz ve tabiki kuşunuzu gözlemleyin aşırı kaşınma gibi durumlar için.
Beyaz kağıt yada beyaz peçete seriyor annem.Az evvel baktım birşey goremedim.Takip edeyim tesekkur ederim

Kuş biti gündüzleri göremezsiniz gece kuşunuz karanlık bir oda da kalsın saat 02:00 / 03:00 gibi telefonun flasıyla kafese bakın tünekte tabanda görme şansınız çok yüksek. Kuşa vilmectin öneririm. Kafesi tüm malzemeyi sıfır alın..

Geçmiş olsun..

Kuş biti gündüzleri göremezsiniz gece kuşunuz karanlık bir oda da kalsın saat 02:00 / 03:00 gibi telefonun flasıyla kafese bakın tünekte tabanda görme şansınız çok yüksek. Kuşa vilmectin öneririm. Kafesi tüm malzemeyi sıfır alın..

Geçmiş olsun..
Bu kuş bıtimi yani.

İnanılmaz küçük birşey. Peçete bu arada alttaki. Dün isyerinde de telefonumun uzerinde gördüm bir tane.

Geri