Karadeniz Pet

Bu kuşlar hangi cinsiyet

KuşumYasuo

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bu sari kuş benle epeydir var ben erkek diye aldim dişi kizgin kuşn yanins atdim dişi yaklasdikca kaciyor disi ayagini atiyor o kiziyor abazen birbirlerine yem kusup kur yapiyorlar ama bana sarili dişi dediler ben erkek saniyordum bu kuşun cinsiyeti ve yaşını bana bilgili arkadaşlar soyleyebilirmi
@Selçuk YÜKSEL

Ekli dosyalar

• 20180314_093113.jpg
    20180314_093113.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 37
Geçen gün de sormuştun, arkadaşlar cevap vermişlerdi aslında ama resimler net değildi yanlış tahmin etmişler. Kuş erkek, parçalılarda yaş cinsiyet tahmini sıkıntılı olabiliyor. Daha kızışmamış

Yakışıklı

Yakışıklıdır benim oğlum ;):)o_O:rolleyes:
Bir sorum daha var dişi kuş devamli önunde ciftleşmeye hazir kur lar cok fazla ve iyi suruyor yemde kusuyorlar ama bazen birbirlerinden kaciyor disi erkege aygini atinca fln peki bu fidisle yavru alabilirmiyim bide kuslarim saglikli birey eslermi yani es tutmuslarmidir

Yakışıklıdır benim oğlum ;):)o_O:rolleyes:
Bir sorum daha var dişi kuş devamli önunde ciftleşmeye hazir kur lar cok fazla ve iyi suruyor yemde kusuyorlar ama bazen birbirlerinden kaciyor disi erkege aygini atinca fln peki bu fidisle yavru alabilirmiyim bide kuslarim saglikli birey eslermi yani es tutmuslarmidir
Senin yerinde olsam çetesi köyü mavi bir erkek alırım dişi ahadır kızgın bir erkek on nu.arama eşleşme olur

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim dişi kuşum fazla baskın ama cok azgin yabanci kuşlara kur yapiyor cildiyiyor beni opuyor ne yapsam bide korkuyorum berki laşamdan ayirinca bişi olir strese girerse

Geri