Karadeniz Pet

Burun akıntısı

Rosemly

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba kuşum tüy döneminde, avisol-b kullanıyorum. yeme-içmesi normal,uçuyor,oynuyor. her hapşurduğunda burnunda akıntı gözlemliyordum fakat araştırdığımda bunun normal olduğunu okumuştum ta ki bugüne kadar. kuşumun burnunun bir tarafında akıntı gözlemledim. sadece tek bir tarafında var ve burun tıkanıklığı oluşmasından korkuyorum. daha önce böyle birşey başıma gelmediğinden nezle ya da grip ya da başka hastalık mı sormak istedim. şimdiden teşekkürler..

6c62f3c5-ee16-4b18-a15f-00ac566b4bd0.jpgae5dab8c-a3d1-4218-bf42-72237cf207bd.jpg

Solunumsal durum olabilir dışkı fotoğrafı ekler misiniz? Taze meyve sebze verin günlük, cereyandan koruyun.

Solunumsal durum olabilir dışkı fotoğrafı ekler misiniz? Taze meyve sebze verin günlük, cereyandan koruyun.
8a0149c2-c128-4326-8c54-b48d8c28b6ef.jpg
dışkısı böyle. arada kıvırcık , çaylı ekmek,armut,salatalık filan veriyorum. 7/24 özgürler. iki oda arasında geziyorlar bulundukları yerde cam açılmıyor. bugünde burun deliğinde akıntı gözlemledim ama çok şükür keyfi yerinde umarım hasta değildir..

Bu şekilde devam edin, durumunda gelişme olursa yazar mısınız?

Geri