Karadeniz Pet

Çarpık bacak(!)ve büyümeyen yavru

Şu an elimde enrocure %10 bir solusyon var uzerinde mycoplasma larin sebep oldugu enfeksiyonlar da kullanilir yaziyor acaba symtay adli ilaci almadan bununla baslayabilir miyim su an ?

Şu an elimde enrocure %10 bir solusyon var uzerinde mycoplasma larin sebep oldugu enfeksiyonlar da kullanilir yaziyor acaba symtay adli ilaci almadan bununla baslayabilir miyim su an ? Bir de eritrotek toz var

Şu an elimde enrocure %10 bir solusyon var uzerinde mycoplasma larin sebep oldugu enfeksiyonlar da kullanilir yaziyor acaba symtay adli ilaci almadan bununla baslayabilir miyim su an ?

Symtay ile Enrocure %10 ilaçlarının etken maddesi aynı değil. Ayrıca karabenek bakterisinin hücre duvarı olmadığından Enrocure %10’un etki ediceğini de sanmıyorum. Veteriner hekimden de bilgi almanızda fayda vardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anliyorum , üzerinde yazınca acaba kullaniliyor mu diye düşündüm. Tekrar teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırdığınız için. Gelismeleri mutlaka yazacağım. Iyi akşamlar

Anliyorum , üzerinde yazınca acaba kullaniliyor mu diye düşündüm. Tekrar teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırdığınız için. Gelismeleri mutlaka yazacağım. Iyi akşamlar

Rica ederim. Çok şükür ki resim attığınızda çarpık bacaklar için süngeri incelerken farkettik. Umarım kuşlarınız sağlıklarına kavuşurlar. Tekrar geçmiş olsun.
İyi akşamlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri