Karadeniz Pet

Çaydanlığa düştü

Zeynepgursssoy

Yeni Üye
Selam herkese, bugün kahvaltı yaparken masayı kurcalıyodu kuşum tam çay doldururken önlemimi almama rağmen birden çaydanlığın içine düştü hemen çıkardım veterinere götürdüm kendini sağa sola vuruyodu acıdan intihar etmeye çalışıyodu galba veteriner eline aldı baktı ayak kısmında hafif bir yanık var silverdin sür 3 gün günde bir kez dedi oksijen odasında 15 dakıka bekletti eve yolladı akşama kadar takip ettim kuşu nefes alış verişlerinde hırıltı çıkarmaya başladı hep kabarık yem yemiyor dışkı yapmıyodu bu kezde kanatlı hayvanlar konusunda uzman veterinere götürdüm inceledi ayağında çok hafif bir yanık var diğer yerlerinde yanık görünmediğini söyledi kuşun şokta ve strese girmiş olabileceğini söyledi veteriner kız bugün veterinerde yoğun bakımda kalıyo oksijen odasında tutucaklarmış sabaha kadar ama hala aklım bitanemde uyuyamıyorum onu düşünmekten vicdan azabı çekiyorum yemek yerken salmamalıydım sizce nefes alırken hırıltı çıkarması dışkısını yapmaması kötü olduğunumu gösterir :( sabahın olmasını dört gözle bekliyorum

Sabaha karşı ölmüş benim yüzümden bi can gitti ve bu kadar akıllı tatlı sevimli bir yaramaz bidaha gelmez

İçim acıyor yemin ederim doğduğumdan beri mjhabbet kuşu besliyorum bu 3.kuşumdu ilk kez bebekken kaybettim bidaha da asla almam

Geri