Karadeniz Pet

kuyruk tüyleri düştü

Myth

Yeni Üye
arkadaşımdan 40 günlük erkek yavru almıştım benim bulutla eş tutsun diye ama kuşun 2. günü kuyruk tüyleri döküldü, uçlarında ve kapsülün içinde kan var kuşumla iyi anlaşıyorlar asla kavgaları olmadı farklı kafesteler zaten 4 5 saat anca aybı kafeste kalmıştır bu da gözlemim altında oldu zaten demin baktığımda tek olduğu kafeste kuyruğu düşmüş

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230731-114325_Gallery.jpg
    Screenshot_20230731-114325_Gallery.jpg
    247.7 KB · Görüntüleme: 20
  • 20230731_115025.jpg
    20230731_115025.jpg
    863.9 KB · Görüntüleme: 20
  • 20230731_115015.jpg
    20230731_115015.jpg
    967.2 KB · Görüntüleme: 19
sürekli öpüşüyorlar benim bulut yeni kuşun gövdesini gagasının altını kaşıyor araları iyi

Sağlıklı tüy dökmemiş. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla kanat tüyleri sorunlu.
Kuşu şimdilik eşlememenizi tavsiye ederim. Tüy hastalığı vs olabilir çünkü. Kanlı tüyler ve düzensiz kırılmalar onu gösteriyor.
Mümkünse bir veteriner kontrolünden geçsin. Siz evde B vitamini takviyesi yapıp, gündüz ılık bir duş aldırın. Bt amin forte olabilir. Haftanın 2 günü kullanın. Dal darıyla destekleyin. Güzel ve uzun bir bakıma ihtiyacı var.
Kuşun enerjisi nasıl?

Sağlıklı tüy dökmemiş. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla kanat tüyleri sorunlu.
Kuşu şimdilik eşlememenizi tavsiye ederim. Tüy hastalığı vs olabilir çünkü. Kanlı tüyler ve düzensiz kırılmalar onu gösteriyor.
Mümkünse bir veteriner kontrolünden geçsin. Siz evde B vitamini takviyesi yapıp, gündüz ılık bir duş aldırın. Bt amin forte olabilir. Haftanın 2 günü kullanın. Dal darıyla destekleyin. Güzel ve uzun bir bakıma ihtiyacı var.
Kuşun enerjisi nasıl?
enerji olarak düşük ve bulut da durgunlaştı biraz onun yanında hemen ayırıyorum

arkadaşımdan 40 günlük erkek yavru almıştım benim bulutla eş tutsun diye ama kuşun 2. günü kuyruk tüyleri döküldü, uçlarında ve kapsülün içinde kan var kuşumla iyi anlaşıyorlar asla kavgaları olmadı farklı kafesteler zaten 4 5 saat anca aybı kafeste kalmıştır bu da gözlemim altında oldu zaten demin baktığımda tek olduğu kafeste kuyruğu düşmüş
KUŞUYN KANATLARI YOK AMİNO ASİT TAKVİYESİ YAPINIZ

Geri