Karadeniz Pet

Ceresindeki renk değişimi

mubişsever_48

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşumun ceresinin tam ortası 2gün önce sarı gibiydi bugün baktığımda kahverengi gibi bi renk almış neden böyle olmuş olabilir normalde mavi beyazdı

Ekli dosyalar

• IMG_3506.JPG
    IMG_3506.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3506.JPG
    IMG_3506.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3507.JPG
    IMG_3507.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 22
Kuşun dişiymiş, kızışacak galiba. Bir sıkıntı yok

Kızışınca ne gibi belirtileri olur eşi yok almayı da düşünmüyorum pek tek bakıcam almam gerekir mi illa

Yoo hayır bir sıkıntı olmaz almak zorunda değilsin. Ama kızgınlık yumurtası yapar, onun hakkında bir deneyimim yok araştır ya da bilgili olanlar yazar. Ama eş almak zorunda değilsin tek bakabilirsin :D

Kuşun kaç yaşında ya da kaç aylık biliyor musun?

Kuş dişi ve kızışmaya başlamış. Yanına eş almak gibi bir zorunluluğu tabiki yok lakin eş alırsan fena olmaz hem kuşuna arkdaşlık eder hemde kimbilir belki yavru alır keyfine bakarsın :) Kuşun ceresinde bir problem yok merak etme ;)

Kuş dişi ve kızışmaya başlamış. Yanına eş almak gibi bir zorunluluğu tabiki yok lakin eş alırsan fena olmaz hem kuşuna arkdaşlık eder hemde kimbilir belki yavru alır keyfine bakarsın :) Kuşun ceresinde bir problem yok merak etme ;)
Yanına başka kuş alırsam benimle ilgilenmeyi bırakır ikimizde birbirimize çok alıştık bana arkadaşlık etsin diye aldım şimdi niye böyle bişey yapayım ki benim keyfim yerimde zaten yanına başka kuş alırsam keyfim olmaz ;)

Yanına başka kuş alırsam benimle ilgilenmeyi bırakır ikimizde birbirimize çok alıştık bana arkadaşlık etsin diye aldım şimdi niye böyle bişey yapayım ki benim keyfim yerimde zaten yanına başka kuş alırsam keyfim olmaz ;)

Güzel kardeşim zevk almak için illa kuşu tek beslemen gerekmez yada benim zevk alma duyularım senden daha gelişmiş :) 1 . kuşun yanına eş alırsan aldıgın eşle birlikte kendine alıştırabilir sana olan ilgisini kaybetmezsin .2 bu şekilde evcil kuşlardan yavru alıp besleyen bir çok hobici kardeşimiz arkdaşımız var .3 ne yapmak istediğin sana kalmış buraya bir konu açmışsın bizde elimizden geldiğince yorum yaptık senin ne yapıp yapmayacağın beni ALAKADAR ETMEZ ;)

Güzel kardeşim zevk almak için illa kuşu tek beslemen gerekmez yada benim zevk alma duyularım senden daha gelişmiş :) 1 . kuşun yanına eş alırsan aldıgın eşle birlikte kendine alıştırabilir sana olan ilgisini kaybetmezsin .2 bu şekilde evcil kuşlardan yavru alıp besleyen bir çok hobici kardeşimiz arkdaşımız var .3 ne yapmak istediğin sana kalmış buraya bir konu açmışsın bizde elimizden geldiğince yorum yaptık senin ne yapıp yapmayacağın beni ALAKADAR ETMEZ ;)
Neyse cevabınız için sağolun polemik yaratmak için bişey söylemedim zaten kendi kendinize niye alınganlık gösterdiniz anlamadım kötü bişey söylemişim gibi iyi günler

Neyse cevabınız için sağolun polemik yaratmak için bişey söylemedim zaten kendi kendinize niye alınganlık gösterdiniz anlamadım kötü bişey söylemişim gibi iyi günler

Uslubuna dikkat edersen sana verdiğim tepkinin haksız olmadığı kanısına varırsın . İlk önce yardım beklediğin bir gurupta sana yardım için yazan insanlara niye böyle bişey yapayım ki benim keyfim yerimde zaten yanına başka kuş alırsam keyfim olmaz yazarsan sana iyi niyetle yaklaşan biride benim gösterdiğim tepkiyi gösterir .

KOLAY GELSİN ;)

Geri