Karadeniz Pet

Çiftleşmeme Sorunu

Keremio

Yeni Üye
Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Erkek gayet kızgın ve sürekli kur yapıyor. Dişi ise pek karşılık vermiyor, düzenli olarak yumurta maması ve zengin içeriklerle besliyorum. Dişi yuvaya giriyor, talaşları düzenliyor. Bulundukları odaya hiçkimse girmiyor. Eş olalı 15 gün oldu. Dişi herşeyi yapmama rağmen kızışmıyor. Kavga etmiyorlar ama çiftleşme de olmuyor bir türlü. Aşağıdaki Dişinin fotoğrafı

IMG-20200406-WA0013

Acele ediyosunuz 15 gun olmus daha. Tunegi teke düşürün tahta tunegi yuvaligin karsisina takın. Birde disinin ceresi kahverengi kizgin zaten. Ama cere kahverengi diye ciftlesmek zorunda değil. Erkeği beğenmez yaslari uyuşmaz strese girer ciftlesmez bir cok nedeni olabilir.

Acele ediyosunuz 15 gun olmus daha. Tunegi teke düşürün tahta tunegi yuvaligin karsisina takın. Birde disinin ceresi kahverengi kizgin zaten. Ama cere kahverengi diye ciftlesmek zorunda değil. Erkeği beğenmez yaslari uyuşmaz strese girer ciftlesmez bir cok nedeni olabilir.

Ceresinin doğal rengi o. Kahverengiye dönmedi bir türlü. O kadar zengin içeriklerle beslememe ve onların rahatı için elimden gelen herşeyi yapmama rağmen dişinin kızışmaması beni çok strese sokuyor...