Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir

Kayitlarla konusmasini pek beklemeyin yanlis hatirlamiyorsam arkadasimizin birisi kayit yaparak konusturmayi denemis basarili olamamisti insallah sizinki kayitlar ve ilginizle konusur
O zaman kayit yapmiyim kus aptal degil anliyo tabi yaninda olmadigmi bi ihtimal denedim :)

Peki bu cinsini yani türünü falan bakip anlama sansimiz varmi ben benimkinin ne oldugunu bilmiyorum :))
şöyle boy postunun kanat yapısının gözüktü bir kaç net foto atarsanız bakabiliriz

20170104_144458.jpg
20170104_144543.jpg
şöyle boy postunun kanat yapısının gözüktü bir kaç net foto atarsanız bakabiliriz

güzel bi çek olacak maşallah

Arkadaslar benim kusa cok kisiye gosterdim biri disi biri erkek diyor

Sizce hangisi?

Disi
Mi erkek mi?

Ekli dosyalar

• IMG_2658.JPG
    IMG_2658.JPG
    850.8 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_2659.JPG
    IMG_2659.JPG
    844.3 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_2665.JPG
    IMG_2665.JPG
    966.4 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_2669.JPG
    IMG_2669.JPG
    961.8 KB · Görüntüleme: 13
konuşma konusu her ırk ta aynıdır tamamen kuşun soyundan gelen sosyalliğine ve ilgiye bağlı. Çirkeflikle bir alakası yok :)

bir gün bu petshoplar benim ağzımı bozduracak sonunda :) Gün gelecek martı yı muhabbet diye satana denk gelecez diye korkuyorum. Oğlanın maşallahı var elifnur hanım

Ankara .dışkapıda yunus emre çarşısı diye bir yer var geçen bir terzi işi için ordan geçerken girdim rus pazarı gibi her dükkan var., 50 yaşlarında bir amca adamın birini yakalamaış yıkama yağlama çekiyor durdum şöyle bir dinledim, Albino ya almino diyor adamda saf saf garibim dinliyor adam ağzında girdi burnundan çıktı 1 yaşından büyük kuşu evden yeni yuvalıktan aldım diye sattı, hala anlatıyor lutinoyu getiremedi lubino dedi dayanamadım artık lutino dayı o dedim heh işte kırmızı gözlü onların çifti 100 lira dedi. Yani kör tuttuğunu .. olayına dönmüş tamamen acımak yok hiç buldunmu itele felsefesiyle satış yapıyorlar kuldan utanmıyorlar allahtanda korkmuyorlar araya girsem diyecek ekmeğimize taşmı koyuyon bizim. bizim insanımızda acayip tişört almak için bile forumlara araştıran kişiler petshopa girip kuş alma derdine düşüyor bu tip insanlara müstehak bence

Bu petshopcuları anlamakta güç :D dişi kuşu erkek diye, erkek kuşu dişi diye satıyorlar. :D Bir ayarınız olsun kardeşim. Hiç güven kalmadı. Levent beyin dediği gibi folluktan al:D