Karadeniz Pet

Disi erkegi dovuyor yardim lutfen

kusmanyagı

Yeni Üye
Hatirlarsiniz disimin esi oldu ve aradan 20 gun gecti bende disimi baska bir kafese erkegin yanina attim ikiside cekoslavak ama disi erkege cok sert ve degisik bir ses cikariyor erkek yanina yaklasinca yumurtlari bostu yeni kalkti ustunden 2 gun oldu hala kizgin erkekle es olurlarmi sizcr artik bir yavru istiyorum cunku 26 kez yumurtladi ve hepsi bis cikti

Şiddetli kavga etmiyorlarsa bir müddet beraber dursunlar. İnşallah eş olup mutlu sona ulaşırsınız.

Yok hani erkek kus disiyi kusar ya o misal agizlariyla kusuyolar gibi kavga ediyolar disi degisik bir ses cikariyo o esnada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

Artik kuslari dusunmekten psikolojim bozuldu 2 senedir bir yavru alamadim ya erkek hasta ya disi erkegi begenmiyor ya yumurtalar bos herhalde artik umidi kesmek lzm

2 yıldır aynı çift kuş mu yoksa farklı eşler denendimi

2 yil bir cift aldim yavru disi buyudu kocamn oldu erkek aldigim gibi kaldi ne kanat kuyruk herhelde o yuzden ciftlesmiyolar diger cift ise bir cekoslavak bir jumbo 5 kulucka yaptilar son kulickada disi 4.yumrtladiktan sonra jumbo oldu disi yumurtlarla kaldi surekli yuvadan cikiyodu tek oldugu icin yem yemeye simdi baska bir cekoslavak erkek aldim es tutsunlar diye bunlada suan kavga ediyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Disi son kuluckuda yumurtalar yine bostu onlari cikardim 2 gun sonra baska bir cekoslavakin yanina attim iste

2 yil bir cift aldim yavru disi buyudu kocamn oldu erkek aldigim gibi kaldi ne kanat kuyruk herhelde o yuzden ciftlesmiyolar diger cift ise bir cekoslavak bir jumbo 5 kulucka yaptilar son kulickada disi 4.yumrtladiktan sonra jumbo oldu disi yumurtlarla kaldi surekli yuvadan cikiyodu tek oldugu icin yem yemeye simdi baska bir cekoslavak erkek aldim es tutsunlar diye bunlada suan kavga ediyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Disi son kuluckuda yumurtalar yine bostu onlari cikardim 2 gun sonra baska bir cekoslavakin yanina attim iste

çiftlerin resimlerini çekip buraya atabilir misin sana daha iyi yardımcı olabilmek için

A76RE0.jpg
bu soyledigim yavruyken aldiklarim disi buyudu erkek kaldi oyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

https://youtu.be/Uovde3DZUUE buda bahsettiklerim esi olen mor disi

Son düzenleme:
A76RE0.jpg
bu soyledigim yavruyken aldiklarim disi buyudu erkek kaldi oyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

https://youtu.be/Uovde3DZUUE buda bahsettiklerim esi olen mor disi
resimdeki dişi kuş erkek kuşdan iri önce onları ayırıp eş beğendirmelisin farklı eğer ki elinde varsa erkek kuş dişiden iri veya aynı boyutlarda olacak

video daki dişi kuş da erkeği yanına yaklaştırmıyor onlarıda ayırmalısın yine farklı eşler denemelisin

Disilerin yerini degistirsem sari kusla beyaz olurada kizgin kus kucuk kusla olmaz iste cok zor bir durumun icindeyim :)) disinin sizce erkege hic sans verme imkani yokmu

Son düzenleme:
Geri