Karadeniz Pet

Dişi kuşum kafesin ızgarasına oturuyor?

Frkn0138

Yeni Üye
IMG-20220901-WA0000.jpg
bu şekilde oturuyor ara sıra, kuş yuvaya girdiğini gördüm birkaç sefer erkek arada ayağını üstüne atıyor dişi üstünden atıyor ve kalamar kemiğinin yüzüne bakmayan kuş 1 haftada yarısını bitirdi neredeyse kafesin dibine niye oturuyor yumurtlayacaksa neden yuvaya oturmuyor aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler

herhangibir tavsiye verecek kadar bilgili değilim ama erkekten çekinmiş olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 63321bu şekilde oturuyor ara sıra, kuş yuvaya girdiğini gördüm birkaç sefer erkek arada ayağını üstüne atıyor dişi üstünden atıyor ve kalamar kemiğinin yüzüne bakmayan kuş 1 haftada yarısını bitirdi neredeyse kafesin dibine niye oturuyor yumurtlayacaksa neden yuvaya oturmuyor aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler
Muhtemelen tabana yumurtlayacaktır. Yuvalıga hiç müdahaleniz oluyormu yuva için malzeme vs .yumurtayı yuvalıga koyun yumurtlarsa tabana. Elbet alınacaktır.

Tabana yumurtlarsa yuvalıga koyun demek istedim.

Muhtemelen tabana yumurtlayacaktır. Yuvalıga hiç müdahaleniz oluyormu yuva için malzeme vs .yumurtayı yuvalıga koyun yumurtlarsa tabana. Elbet alınacaktır.
Yuvalığa müdahalede bulunmadım daha önceden arkadaşımda yumurtlamış bu sefer 2.defa olacak

Yuvalıga koyun yumurtayı bakalım ne yapacak gelişmeleri yazarsınız
Tamam hocam teşekkürler yumurtlarsa Yuvalığa koyacam ama sürekli burda durmuyor arada sırada belkide alalı 1 ay olduğu için çekiniyor Yuvalığa girmeye her gün giriyodu normalde 30 sn filan durup çıkıyordu bu aralar girmiyor

Tamam hocam teşekkürler yumurtlarsa Yuvalığa koyacam ama sürekli burda durmuyor arada sırada belkide alalı 1 ay olduğu için çekiniyor Yuvalığa girmeye her gün giriyodu normalde 30 sn filan durup çıkıyordu bu aralar girmiyor
İllaki alısacaktır endişenmenize gerek yok . Zaman tanıyın