Karadeniz Pet

Dişi sonunda ekeği yuvaya aldı

üretimcii

Meraklı Üye
Çiftleşme görmedim çümkü rahatsız etmiyorum hiç tatlı tatlı ötüyolardı bakıyım dedim bu haldeler çok sevindim, bu evreden sonraki evre yunurtlama olur mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çiftleşme görmedim çümkü rahatsız etmiyorum hiç tatlı tatlı ötüyolardı bakıyım dedim bu haldeler çok sevindim, bu evreden sonraki evre yunurtlama olur mu ?

0ee4673434874774f9f51da187fc05de.jpg

Çiftleşme olduysa yumurta yakındır ama olmadıysa biraz daha beklemeniz gerekir yuvalığa alışmaları güzel bir gelişme inşaallah sabırla ve sağlıklı şekilde yumurtalar da yavrular da gelir

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasip diyecez artık valla 6 aydır çok güzel anlaşan takım bir türlü çiftleşmesi olmadı dişiyi ayirdim gene olmadı bakıyorum birdaha aayircam

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlarına yumurtalı çift almayı düşünüyorum hevslenip çiftleşmeye yöneltiyomuuş diye duydum
Bir de sorum şu
Yuvalıktaki granülleri alsammı ?
Yavrular yumurtadan çıkıncamı koysam sadece ne dersiniz ?
3aa68b142e38cb628a30dd38f256f43d.jpg

Yanlarına yumurtalı çift almayı düşünüyorum hevslenip çiftleşmeye yöneltiyomuuş diye duydum
Bir de sorum şu
Yuvalıktaki granülleri alsammı ?
Yavrular yumurtadan çıkıncamı koysam sadece ne dersiniz ?
3aa68b142e38cb628a30dd38f256f43d.jpg

Yok kalsın granüller zaten alışmış yuvaliga br daha ortamını bozmayın ve yumurta yerine yavrulu takım alin yavruya bakma oranı yumurtaya yatma oranına göre daha yüksek ve yavru besleme sesi tetikler

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi