Karadeniz Pet

Dışkı değişim cere renk değişimi

Osman osman

Yeni Üye
arkadaşlar dün de pylşmıstım benim erkek muhabbette bir süredir dışkı değişimi cere renk feğişimi bir de tüy dökmesi var.Tüy azaldı gerçi ama dışkısı arada yeşil gibi oluyo ve endişelendm lütfn yrdm blgisi olan?Ve arada bana karşı bir de nesneye dogru kusuyor gibi ama öle sümüksü kusmuk değil kokusuz

Ekli dosyalar

• IMG_0191.JPG
    IMG_0191.JPG
    651.3 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_0192.JPG
    IMG_0192.JPG
    508 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_0195.JPG
    IMG_0195.JPG
    506.5 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_0194.JPG
    IMG_0194.JPG
    582.2 KB · Görüntüleme: 11
Kafasındaki kalın beyaz tüyler yeni tüy tomurcukları kuşun yaşi büyüdükçe kafasındaki çizgiler azalır tüy dökümü o yüzden olabilir ama diyerleri hakkinda bilgim yok

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dışkılama nasıl olmalı hocam mesela sizin kuşlarda da oluyor mu bole dışkılama

Hocam kuşunuz tüy değişiminde dışkısı normal gibi ama kusma olayını bilemiyorum.

Hocam peki tel kemirme neden olur .Kum ve mürekkep balık kemiği var .İlgi mi çekmek istiyor acaba

benim kuşlarda kemiriyor nedenini bilmiyorum maalesef kaliteli kafes kullanmaya özen göstermeniz lazım diğer adi kafeslerin boyaları sökülüyor ve pas minik dostlarımız için zararlıdır.

Ben hagen s01 aldm hocam kemirmez diye adam onu bile kemiriyor :) Allah uzun ömürler versin hepimizin kuşlarına

Kuş çiftleşme isteğini belirtmek için kusma ve kafesi kemirme hareketi yapıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuş çiftleşme isteğini belirtmek için kusma ve kafesi kemirme hareketi yapıyor.Suyuna elma sirkesi koyun dışkısı düzelir.

@osmanmankirci benim kuşlar tünek yerine tellere hatta kafesin tavanına gagalarını geçirip uyuyorlar neden olabilir peki ?

Geri