Karadeniz Pet

Dışkı sorunu koyu yeşil, cıvık ,büyük.

Ekli dosyalar

• 9156D8FB-EB81-41EB-8510-8227CA9E2F68.jpeg
    9156D8FB-EB81-41EB-8510-8227CA9E2F68.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 17
Dışkısına öle bakmadı
Maalesef veterinerlerin çoğu kuştan anlamıyor dışkıyı mikroskopta incelemiyorlar bir kaç tane var ya buradan önerilen tedaviyi uygulayacaksınız ya Florya İstanbul vet ya izmir öz- vet e götüreceksiniz başka bilmiyorum ben duymadım oralarda dışkı analizi yapılıyor bazı fakültelerdede yapılıyormuş ama oralarda süreç nasıl işliyor bilmiyorum

Maalesef veterinerlerin çoğu kuştan anlamıyor dışkıyı mikroskopta incelemiyorlar bir kaç tane var ya buradan önerilen tedaviyi uygulayacaksınız ya Florya İstanbul vet ya izmir öz- vet e götüreceksiniz başka bilmiyorum ben duymadım oralarda dışkı analizi yapılıyor bazı fakültelerdede yapılıyormuş ama oralarda süreç nasıl işliyor bilmiyorum
Hospivet veteriner

Dostum daha kaçtane dışkı atmayı düşünüyorsun :)
Bence iletişim problemi yaşıyoruz veteriner öneriyorum kendi veterinerinizi yazıyorsunuz ben bilemem Türkiye’deki tüm veterinerleri dolayısıyla gittiğiniz yeride bilmemiz yorum yapmamız mümkün değil
dışkılar foto çekerek düzelmeyecek kuşu sıcak tutun beslenmesine önem verin önerilen ilacı kullanın gözlemleyip geri dönüş yapın ( bir kaç saat bir iki gün )

Bence iletişim problemi yaşıyoruz veteriner öneriyorum kendi veterinerinizi yazıyorsunuz ben bilemem Türkiye’deki tüm veterinerleri dolayısıyla gittiğiniz yeride bilmemiz yorum yapmamız mümkün değil
dışkılar foto çekerek düzelmeyecek kuşu sıcak tutun beslenmesine önem verin önerilen ilacı kullanın gözlemleyip geri dönüş yapın ( bir kaç saat bir iki gün )
Korkuyorum çünkü şuan alamam yarın alırım düzelsin istiyorum.

sulphamezatin düzeltebilirmi bunu ümit bey? İstanbula götürdüm kuşu veterinere burda yok die ya
Istanbul da istanbulvet.com dışında bir yere goturmenizitavsiye etmem Türkiye de gelen kanatlı hayvani denek yerine kullanmayacak çok sayılı hekim var ne yazık ki sizin kuşunuz da denek olmuş . Dışkı da ne var bilinmeden A ilacı kesin tedavi eder demek çok zor. Şu saate açık bir veteriner veya zirai ilaç satan yerlerde bahsi geçen ilacı bulabilirsiniz

Sulphaöezatini nası kullanıyım ilaç manyağı oldu.
Benim kuşumda bir aydır ilaç kullanıyor doğru dozda kullanırsanız birşey olmaz tam dolu sulupa 5-6 damla bir hafta demiş ümit bey biraz mesajları dikkatli okursanız tekrar tekrar cevaplanmak zorunda kalınmaz

Arkadaşım,
Ağzına saf antibiyotik damlatmayın kuş kabarır kalır. Ne sulphamezathine ne de baytril damlatmayın. Eğer yem yiyemiyor su içemiyorsa mamanın içine bir damla damlatın karıştırın mama içine karıştırıp şırınga ile basın.

Geri