Karadeniz Pet

Ev arkadaşım ben nöbetteyken dişi muhabbet kuşumuzu dövmüş görünürde bir şeyi yok ama yine de veterinere götüreyim mi?

Nusa

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşu eşiyle çok iyi anlaşıyor ama insancıl değil ve çok agresif bir kuş asla eğitim kabul etmiyor o yüzden değiştirmeyi düşünüyordum ayırmaya kıyamadım iki senedir eşler 3 aydır ev arkadaşım var dişi muhabbet kuşu evdeki her şeyi kemirdiği için (tavan duvar kapı çerçevesi kartonpiyer) vitamin takviyeleri gaga taşı kalamar kemiği her şeyini aldım vazgeçmedi veterinere götürdüm çok inatçı ve çok sinirli bi kuş bir şeyi yok dedi benim de çok sabrımı taşırıyordu ama yapmaması için kızıyordum yaptığı zaman anlıyor gibiydi ben sesimi yükseltince bırakıyordu ev arkadaşım ev bize ait değil kira diye dişi kuşu artık kafesten çıkarmayalım eve zarar veriyor dedi sadece iki gün dayanabildim kıyamadım çıkar ama kemirirse biyerleri uyar kızınca bırakıyor dedim sonra mesaj attı beni delirtti asla vazgeçmedi en son dövdüm diye kuşu yakalayıp kafasına vurmuş kafese fırlatmıs 🥺🥺 kafesteyken de kalemle rastgele vurmuş 😢 görünürde bir şeyi yok uçuyor ötüyor ama içim rahat değil veterinere götürmeli miyim her ihtimale karşı sizce?

Kusunu veterinere goturmeli misin bilmem ama ev arkadasini iyice bi dovmen gerektigini dusunuyorum

Geri