Karadeniz Pet

evcil erkek muhabbet kusumun dişi kuşla ilgilenmiyor

Benim kuşlarım Yanyana koyduğum an eş oldular. :)

ya zaten bu kuşlar çok ayarsızlar gidin bence dengi dengine bir tip alın yani

Benim kuşlarım Yanyana koyduğum an eş oldular. :)
bizde o şans yok kardeşim dedigim gibi sen resmi tatile devam et bizim yerimizede :)

bizde o şans yok kardeşim dedigim gibi sen resmi tatile devam et bizim yerimizede :)
Benim yumurtlayan kuşlarım onlar değil ki. :)
Ben birbirlerine özenip de yavru yaparlar diye bir çift aldım. O çiftte alır almaz yumurtladı avatarımdaki kuşlarım hala beklemede :)

Anladim bizde söyle bi durum daha var bizde bir erkek daha var fakat onun ayrı bi yaşamı var 10 yaşında yaşlı artık ucamiyo tavuk a bağlamış durumda fakat oda çok evcil tabi oda annemin hastası mesela dişi onun sesini duyunca ona hamle yapmaya calisiyo

1486639414869-101522638.jpg

valla aldıgım kişi evde üretim yaptıgını söylemişti direk çift olarak almıştım ben.ama icraat yok henüz

Benim yumurtlayan kuşlarım onlar değil ki. :)
Ben birbirlerine özenip de yavru yaparlar diye bir çift aldım. O çiftte alır almaz yumurtladı avatarımdaki kuşlarım hala beklemede :)
avatardaki kuşlarda yuva faaliyeti yok mu ?

Evet iyi yaptınız. 1-2 hafta kadar ayrı tutun sonra birleştirin belki olur.
Vaktinizi alıyorum çok özür dilerim ama son bişey sormak istiyorum dumanı kusmaktan vazgecirmenin yolu var mı aynalı zili oyuncagini koydum onunla oynuyor suan aşağıya inmesin diye onu tunekte tutmaya calisiyorum

Maşaallah çok güzel bir erkek kuşunuz var ancak dişi kuşunuz çok ama çok küçük bu nedenle daha damızlık bir dişi almalısınız ve ilgi alakanızı kesmelisiniz

Maşaallah çok güzel bir erkek kuşunuz var ancak dişi kuşunuz çok ama çok küçük bu nedenle daha damızlık bir dişi almalısınız ve ilgi alakanızı kesmelisiniz
Bende öyle yapıyorum benim en büyük sıkıntım kuşum aşırı kusuyor onu kesmesini istiyorum belki kardes gibi görür onu besler diye düşuyurum ama maglesef oyuncak ve toplarina o kadar baglanmiski dışı umrunda degil

Damızlık bir dişi alınca oyuncakları da kaldırırsınız iki tane tünek olması yem su verilmesi yeterlidir

Sizce dumanin cinsi ne bide dişi secmezse kendine böyle kusmaktan ölür mu

Ekli dosyalar

• 14866491451471562656634.jpg
    14866491451471562656634.jpg
    969.4 KB · Görüntüleme: 22
Geri