Karadeniz Pet

Eve yeni gelen çiftte yumurta

Onur Demir

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba dişim ve erkeği alalı 4 gün falan oluyor bugün dişiyi kontrol ettim arkasında Ki tüyler dökülmüş Ve yumurta var içinde ama henüz yeni geldiği için yuvalığa falan girmiyor tanımıyor Da nasıl yumurtluycak peki daha doğrusu nereye

Arkadaşlar merhaba dişim ve erkeği alalı 4 gün falan oluyor bugün dişiyi kontrol ettim arkasında Ki tüyler dökülmüş Ve yumurta var içinde ama henüz yeni geldiği için yuvalığa falan girmiyor tanımıyor Da nasıl yumurtluycak peki daha doğrusu nereye
yuvalığa alışırsa yuvalığa alışamazsa kafes dibine

Çifleşme ben görmedim acaba almadan önce çiflrşmiş olabilir mi

Kafese yumurtlarsa alıp yuvalığa koyucam sonra üstüne yatar mı acaba

almadan önce de olmuş olabilir dişinin kızgınlık yumurtası da olabilir yumurtlarsa siz yuvalığa koyun ama akşam vakti koyun üstlerine ışık geçirmeyen bir örtü örtün ışık kapalı olsun 1 saat sonra yumurtayı yuvalığa koyun ayrıca 2 tünek olsun kafeste biri yuvalığın önünde olacak şekilde o zaman daha çok ilgi duyar

Yuvalığı ön kapıya doğru alıcam önüne bir tünek koyucam gerisi ona kalmış

Dişinin arkasına doğru hafif dokundum Ve sertti yumurta gibi ve kuyruk titriyor aşağı yukarı doğru

Dişinin arkasına doğru hafif dokundum Ve sertti yumurta gibi ve kuyruk titriyor aşağı yukarı doğru
yumurta olma ihtimali var fazla rahatsız etmeyin uzaktan gözlemleyin sadece yem su mama vermek için kafesin yanında olun yeterli

Yumurtayı kafes dibine inip mi yapar sizce yoksa yukardan mı yukardan olursa kırılır yumurta

Geri