Karadeniz Pet

Göz bebekleri neden farkli?

Mavis18

Yeni Üye
Arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydir bende olan pamukta bugün Bi farklilik sezdim. Göz bebeğinin birisinde beyazlik varken birisinde yok.Tek gözü mü görüyor acaba kör olabilirmi gözünün biri?
IMG_20190915_005437.jpg
IMG_20190915_005451.jpg
IMG_20190915_005521.jpg

Körlük olduğunu düşünmüyorum. Bunu gözlem yaparak anlayabilirsiniz zaten.

Peki bu normalmidir hiç böyle birşeyle karşilaşmamiştim daha önce?
Yapısal olabilir. Görme bozukluğunu gözlemleyerek anlarsını. Parmağınızı takip ediyor mu etmiyor mu kontrol edersiniz her iki göz açısından. Ben dediğim gibi sorun olarak düşünmüyorum.

Yapısal olabilir. Görme bozukluğunu gözlemleyerek anlarsını. Parmağınızı takip ediyor mu etmiyor mu kontrol edersiniz her iki göz açısından. Ben dediğim gibi sorun olarak düşünmüyorum.
Ya çok tuhaf okadar kuş besledim. Çok değişik bir yapisi var.hep kafesin tabaninda, sinmiş şekilde duruyor. Yemini suyunu mamasini eksik etmiyorum. Sİtreste olabilirmi acaba?

Fotoğrafları güncel mi? Sağlıklı görünüşü var çünkü. Sürekli kafes dibinde kabarık, durgun olması hastalığa işaret olabilir. İlk fotoğraflar güncel değilse günceli ekler misiniz? Dışkı fotoğrafını atar mısınız?

Fotoğrafları güncel mi? Sağlıklı görünüşü var çünkü. Sürekli kafes dibinde kabarık, durgun olması hastalığa işaret olabilir. İlk fotoğraflar güncel değilse günceli ekler misiniz? Dışkı fotoğrafını atar mısınız?
Fotoğraflar güncel kabarik durmuyor zaten. Damizliğa hazirliyorum bunu eşe Atacam.O yüzden ayri kafeste tutuyorum.Yumurtali çiftim var onlara hazirladiğim mamadan sürekli payini veriyorum pamuğun. Sadece kafesin dibine sinmesi beni tedirgin ediyor tünekte durmuyor

Fotoğraflar güncel kabarik durmuyor zaten. Damizliğa hazirliyorum bunu eşe Atacam.O yüzden ayri kafeste tutuyorum.Yumurtali çiftim var onlara hazirladiğim mamadan sürekli payini veriyorum pamuğun. Sadece kafesin dibine sinmesi beni tedirgin ediyor tünekte durmuyor
Canı sıkılıyor olabilir, gün içinde mutlaka uçurun.

Geri