Karadeniz Pet

Gaga problemi...

Atilla01

Yeni Üye
Merhaba, yavru muhabbet kuşumun gagası yukarıya doğru eğri bir şekilde gelişiyor. Henüz yuvalıktan çıkmadı , şimdilik annesi besliyor. Yuvalıktan çıktıktan sonra kendi başına bu şekilde yem kabuğunu ayıklayamaz. Bu durumun düzelmesi için ne yapılmalı, yardımcı olabilecek kimse var mı?
Resmini ekleyecektim fakat nasıl ekleniyor çözemedim.

Merhaba, yavru muhabbet kuşumun gagası yukarıya doğru eğri bir şekilde gelişiyor. Henüz yuvalıktan çıkmadı , şimdilik annesi besliyor. Yuvalıktan çıktıktan sonra kendi başına bu şekilde yem kabuğunu ayıklayamaz. Bu durumun düzelmesi için ne yapılmalı, yardımcı olabilecek kimse var mı?
Resmini ekleyecektim fakat nasıl ekleniyor çözemedim.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

J4DYOJ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Durum yukarıdaki gibi. :(
Bu arada ALSE'ye çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Allah sifa versin cok zor bi durum dogustan genetik bisi heralde...

Family is Sacred !

Yani zor bir durum arkadaşların dediği gibi. Bence bizlerin burada söyleyecekleri çok önemli değil. En yakın sürede veterinere götür derim. Geçmiş olsun.

Sanırım bu durumla daha önce karşılaşan yok. en iyisi veterinere götürmek olacak.

Karşılaşan bile olduysa bu gibi durumlarda ancak tıbbi yardımla düzelebilecek bir durum maalesef. Tekrar geçmiş olsun.

geçmiş olsun değişik bir durum ilk defa görüyorum :( veterinere götürmekte fayda var ama genetik gibi

Geri