Karadeniz Pet

Gagasi yamuk kuş

BeyazMavi

Yeni Üye
Merhaba kuşum bana geldiğinde yeme yeni düşmüştü ve gagası yamuktu. 2 aydır bende beslenmesinde sorun yok ama vicdan yapıyorum. Düzelmesi için yapabileceğim bir şey var mı. Fotoğrafta çok belli değil.ama bir yani yamuk
1617926707798.jpg

Kuştan anlayan veteriner törpüleme yapabilir diye düşünmekteyim . Veterinere götürmeniz faydalı olacaktır. Sizin yapabileceginiz birsey yok . Gaga taşıyla vs. Kendini kuşta törpüleyebilir ama estetik anlamda profesyonel destek almanız iyi olacaktır.

Kuştan anlayan veteriner törpüleme yapabilir diye düşünmekteyim . Veterinere götürmeniz faydalı olacaktır. Sizin yapabileceginiz birsey yok . Gaga taşıyla vs. Kendini kuşta törpüleyebilir ama estetik anlamda profesyonel destek almanız iyi olacaktır.
Teşekkür ederim

Yemesinde sorun yoksa sıkıntı yok. Bilgisiz bir veteriner yanlış törpüleme yaparsa daha çok sıkıntı yaşar kuş.
Gaga taşı var. İki kuşum var en çok gagası yamuk olan gagalıyor. Dişi galiba bu kuşum. Yavrusu olursa beslenme de sorun yaşar mı

bilgili bir veteriner tanıyan üyelerimiz varsa belki size yardımvı olabilir bu arada nerde yaşıyorsunuz benimde belki bildiğim yerler vardır

malesef ben Balıkesir de yim tanıdığım veteriner yok ama diğer arkadaşların %90 İstambulda yaşıyor onlar size cevap verebilir

malesef ben Balıkesir de yim tanıdığım veteriner yok ama diğer arkadaşların %90 İstambulda yaşıyor onlar size cevap verebilir
Teşekkürler ederim
Hangi ilçedesiniz?
Esenler'deyim
Floryaya yakınsanız florya kuş hastanesine götürebilirsiniz ben götürdüm memnun kaldım

Esenler'deyim evde 3 yaşında ve 4 aylık iki çocuğum var o kadar uzağa gidemem malesef
Bana getirin bakalım yapabileceğimiz bişi varsa yapalım İnşaAllah..
Teşekkür ederim neredesiniz yakinsaniz eşim müsait olduğunda getirebilir

Geri