Karadeniz Pet

Gold wings muhabbet kuşu yemi ve kalamar kemiği

Tuglayli

Yeni Üye
Merhabalar 2 tane muhabbet kuşum var uzun süredir gold wings premium yem kullanıyorum sizce nasıldır versele laga en iyi diye biliyorum ama iki katı fiyat farkı var önerilerinizi alırsam çok iyi olur bir de kalamar kemiğinde marka önemli mi kuşlarım kalamar kemiği yemiyor galiba markası quik diye birşeydi

Oda güzel bir yem alternafidir her zaman yemege cesitlendirmek en guzelidir,haftanin 1 gunu yem yaninda yesillik bir gunu sebze bir günü yumurta mamasi tarzinda cok daha zenginlestirebilirsiniz.

Tam da öyle yapıyorum teşekkür ederim sindirim filan problemi yaşayan kuşlar varmış ama ben mama yapıyorum yeşillik meyve veriyorum bazen bi de kuş kumu da var ondan dolayı sindirimlerinde bi problem gözlemlemedim ama kalamar kemiği yemiyorlar onun nedenini merak ediyorum açıkcası

Gold wings hakkında çok kötü yorumlar vardı o yüzden korktum zarar mı veriyorum diye

Tam da öyle yapıyorum teşekkür ederim sindirim filan problemi yaşayan kuşlar varmış ama ben mama yapıyorum yeşillik meyve veriyorum bazen bi de kuş kumu da var ondan dolayı sindirimlerinde bi problem gözlemlemedim ama kalamar kemiği yemiyorlar onun nedenini merak ediyorum açıkcası
kalamar kemigini sadece ihtiyaclari durumunda gagalar ya da yerler sorun yok

Geri