Karadeniz Pet

Gold wings muhabbet kuşu yemi

Melekkk

Yeni Üye
Gold wings premium yetişkin muhabbet kuşu yemi aldım kuşuma henüz vermedim ama iyi bir markamı kuşuma zarar verir mi daha önce bazıları bu yemi yiyen kuş kusmus vs yazılar okudum çok kararsız kaldım ne yapmalıyım acil cevap lütfen nnn nnn! Kuşum 6 aylık

Kim dedi onu çok merak ediyorum.
Öyle bir şey yok merak etmeyin. Ancak yem bayatsa kusma olur. Ben o markayı kullanıyorum. Ekstradan yine aynı markanın aspur ve yulafını alıp yeme karıştırıyorum.

Öyle bir şey yok merak etmeyin. Ancak yem bayatsa kusma olur. Ben o markayı kullanıyorum. Ekstradan yine aynı markanın aspur ve yulafını alıp yeme karıştırıyorum.
Yem almadan önce araştırma yapmıştım hatta bu forumdan da araştırdım sağ olsun yazan arkadaşlar olmuş dediğiniz gibi herkes çok önermiş sonrasında aldığım İnternet sitesindeki bazı yorumlar öyle yazmış kuşum kustu yada içindeki renkli drajeler kuşumu hasta etti diye açıkcası kaliteli bir yem almak için uğraştım özellikle tüy dökme döneminde diye besleyici bir besin olsun istedim sonuçta bu canlar bize emanet birde ben yetişkin kuşlar için almışım benim kuşum 6 aylık bu bir sorun yaratır mı

Yemin bayat olduğunu düşünmüyorum açıkcası ne kargoda bir dökülme vardi ne bir şey birde yemi açınca zaten tazelik kokusunu alıyorum ayrıca son kullanım tarihinede dikkatlice baktım öyle kötü yorumlar görünce sizden herhangi bir bilgi almadan kuşuma vermek istemedim

Ayrıca forum kullanıcılarına olan bu ilginiz alakanız için gerçekten çok teşekkür ederim

Tazelik kokusunu alıyor ve son kullanma tarihine de varsa hiçbir şey olmaz. Bende yeni yemi dün sipariş ettim, kavonozlara doldurdum. Hiçbir sorun yaşamıyorum. Hatta kuşumdaki yemli dışkı sorununu gold wings ile halletmiştim.
İçindeki renkli drajelerden dolayı tavsiye etmeyenler olur ancak onların oranı eskiye göre çok çok az ve kuş onu yemiyor zaten. Korkmanıza gerek yok :)

Ayrıca forum kullanıcılarına olan bu ilginiz alakanız için gerçekten çok teşekkür ederim
Rica ederim ne demek, yardımcı oldukça mutlu oluyorum 🥰 Güzel düşünceleriniz için ben teşekkür ederim 🤗

Geri