Karadeniz Pet

Göz çevresinde bir rahatsızlık var mı? Lütfen yardımcı olun

kedilivekuslu

Yeni Üye
Kızımın gözüne 1 hafta önce deep bio nature sprey kaçtı o günden sonra göz çevresinde böyle çatlak gibi tüyleri karışık gibi bi görüntü oluştuğunu farkettim ama iki gözünde de var ayrıca vücudunda tüy bırakmadı etleri gözüküyo artık kaşıyo yoluyo sürekli. İnternetten baktığım hastalıklar arasında göz çevresi mantarına benzettim gaga ve ayaklarda anladığım kadarıyla bi sorun yok. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi bişey olcak diye çok üzülüyorum.

Ekli dosyalar

• ilaç.jpg
    ilaç.jpg
    6.5 KB · Görüntüleme: 75
  • n1.jpg
    n1.jpg
    17.9 KB · Görüntüleme: 78
  • n2.jpg
    n2.jpg
    24.2 KB · Görüntüleme: 78
  • n3.jpg
    n3.jpg
    36.3 KB · Görüntüleme: 75
TERRAMYCİN GÖZ MERHEMİ kullanabilirsiniz. günde sabah ve aksam olmak üzere 2 defa kullanabilirsiniz. deri ve göz için olanı var kuşunuzun gözü değilde göz çevresinde sorun var gibi bu yüzden deri için olanını alabilirsiniz. terramycin deri merhemi derseniz verirler. ( fiyat 10 tl )
12 farklı eczane gezdim bulamamıştım terramycn umarım siz bulursunuz .
eğer bulamazssanız Troysd Kremini alabilirsiniz. (7 tl )
uygulamadan önce ıslak bir bezle iyice silin o bölgeyi göz çevresi gaga ve ayak kısımlarını sonrada kremi ovalayarak sürün . 1 hafta içinde düzelmeye başlayacaktır

tüylerinin yolmasıın sebebide strese girmiş olmasından kaynaklanıyor.

TERRAMYCİN GÖZ MERHEMİ kullanabilirsiniz. günde sabah ve aksam olmak üzere 2 defa kullanabilirsiniz. deri ve göz için olanı var kuşunuzun gözü değilde göz çevresinde sorun var gibi bu yüzden deri için olanını alabilirsiniz. terramycin deri merhemi derseniz verirler. ( fiyat 10 tl )
uygulamadan önce ıslak bir bezle iyice silin o bölgeyi göz çevresi gaga ve ayak kısımlarını sonrada kremi ovalayarak sürün . 1 hafta içinde düzelmeye başlayacaktır

Kesin mantar var mıdır yani eğer yoksa yinede teramisin sürersem bi sorun olur mu cevabınız için çok teşekkürler

Kesin mantar var mıdır yani eğer yoksa yinede teramisin sürersem bi sorun olur mu cevabınız için çok teşekkürler

resimlere bakmamıştım drek mantar var diye okudum , resimlere baktım kuşunuzun tüylerinin yolma sebebi kızgınlık dönemine girmiş bu yüzden stres yapıyor ve tüylerini yoluyor ona muhakak bir eş almalısınız.
Mantara gelince resimden pek anlaşılmıyor ama , gözünde sulanma ve şişme varsa enfeksiyon kapmıştır , eğer büyür ve genişler bu mantarın habercisi iyi gözlemleyerek gerekli tedaviyi yapabilirsiniz.

Geri