Karadeniz Pet

hastalanir mi

coyote

Yeni Üye
Muhabbet kuşum tabaktaki suya banyo için girdi. Banyosunu koydum. 5 dakika falan banyo yaptı. Acaba rahatsizlanir mi? Kurutmak gerekir mi? Nasil bir ortamda tutmaliyim. Ayrica şu anda oda sıcaklığı 15-20 derece civarında. Yardımcı olursanız sevinirim.

15 20 derece bana soguk geldi ustalar daha iyi bilir tabide kus acaba kac yasinda bide kurutmayin.

Sen kurutmaya kalkışma. Kendi kurur. Evin sıcak olduğu saatte güneş varken banyo ver mümkünse.Banyo suyuna birkaç damla elma sirkesi ekleyebilirsin.

15 20 dereceyi kaldirir ozaman ya yine soluyorum sakin kurutma ⚠

Inşallah olmaz birşey. Aksi takdirde çok pişman olacağım.

Kurutmadigin ve ruzgarin olmadigi ortamda olmaz simdi yapmadiysan yapma gunduz yap ama bu denilenleri uygularsan problem yok

Şimdi mi yaptırdın kuruduğuna emin olduktan sonra uyusun ışıkları kapat. Ben daha çabuk kurusun diye ara ara uçuruyorum aslında yerinde durursa üşür diye korkumdan bunu yapıyorum maksat kan dolaşımı. :D

Şimdi yaptırdım. Uyumasi için ışıkları kapattım. Hava akımı olmasin diye kafesin 3 yanını örtüyle kapattım.

:eek: kuruduktan sonra uyku faslına geçseydiniz keşke. Kafesi sarınca ısıtmıyoki hava akımını önlüyor. Onu iyi düşünmüşsün.

Geri