Karadeniz Pet

Hemen eş tutarlar mı

Onur Demir

Meraklı Üye
arkadaşlar dişime yeni erkek aldım dişim onu kaşıyor ona yem kusuyor erkek kendini kaşıttıroyor ona henüz erkeğin kaşıdığını görmedim sizce anlaşıyorlar mı eş tuttular mı

Dişi yapıyorsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunu artık anlaşıyorlar demek genelde dişi erkeği temizler zaten erkekte dişiye kusar

Dişi kusmaz yani erkek hasta olmadığı sürece tabi genelleme yapmıyımda erkek kusuyordur belki ama hiç değilse anlaşıyolar anlayabiliriz en önemlisi dişi kuş erkek için fark etmez

Bende anlamıyorum dişi kusuyor erkek acaba yeni geldiği için dişi ilgileniyor birde dişi kafasını erkeğin göğsünün oraya koyuyor

Kaşısın diye koyuyordur erkekte şaşırmıştır biraz korkuyor heralde

Bu sabah baktım öpüşüyorlar erkekte kaşıyor erkek yeni olmasına rağmen bence iyi eş tutar bunlar siz ne dersiniz

Bu sabah baktım öpüşüyorlar erkekte kaşıyor erkek yeni olmasına rağmen bence iyi eş tutar bunlar siz ne dersiniz
kavga yoksa aralarında öpüşme kaşıma yem kusma varsa eş tutarlar elbette onlara biraz zaman tanıyın eş tutma olayı hemen olmuyor zaman istiyor

Tek sıkıntım dişi erkeğin ayağını ısırıyor mu tutup oynuyor mu anlamadım bunu neden yapıyor sizce

Tek sıkıntım dişi erkeğin ayağını ısırıyor mu tutup oynuyor mu anlamadım bunu neden yapıyor sizce
oynuyordur onlar birbirine alışıyor şuan siz fazla rahatsız etmeyin ürkütmeyin kalamar kemiği mineral blok bulunsun kafeslerinde birde haftada en az 2 defa mama yapıp verin

Dişim kur yapıyor erkek gibi sonra erkeğin üzerine ayağını atıyor

unutmayın ki dişi ortama alışık erkek yeni erkek de alıştıktan sonra çiftleşirler

Yeşil dişi ve erkeğin üstüne çıktı işte çok iyi yakaladım resmî bakarmısınız
6D70BFBD-18E1-4024-B01F-9ECAAC20D125.jpeg

Ekli dosyalar

• C9B2FB68-5F33-42FF-9F4D-3086130C4C79.jpeg
    C9B2FB68-5F33-42FF-9F4D-3086130C4C79.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 6
Dişim 3/4 aylık erkekte o civarda nasıl kızışmış Ki yaşları ufak değil mi

kuşlar arasında değişkenlik gösterebilir her kuş aynı değildir bazıları erken girer ergenliğe ancak sizin kuşlar gerçekten daha küçükler bu onlar için bir oyun da olabilir onları bir süre kendi hallerine bırakın ve gözlemleyin öpüşme yem kusma kaşıma olmaya başlar sıklaşır ve iki taraflı olursa eş tutarlar 1 günde olacak birşey değil eş tutmaları için 2.5-3 ay beklediğim çiftim var sabır, düzenli ve sağlıklı bakım gerektiriyor en çok da sabır

Kuşlarınız daha yavru sayılır onlar oyun yapıyorlar siz keşke bu kadar küçükken almasaydınız böyle sorunlar olabilir zaten o kadar küçükken aldığınız için kesinlikle anlaşırlar diye düşünüyorum ama inşallah kardeş gibi büyümezler