Karadeniz Pet

DİŞİ MUHABBET KUŞUNA EŞ SEÇİMİ

Eymen yiğit

Yeni Üye
Hepinize merhabalar, benim 7 aylık bir albino dişi muhabbet kuşum var. Bu kuşa erkek eş almak istiyorum ama bazı kişiler onun yanına sadece albino erkeği olur dedi başka renkleri yanına eş olarak kabul etmez dediler sizce dedikleri şey doğru mu illa albino mu olmasi gerekiyor yoksa başka renklerdede eş kabul eder mi yardimci olursanız sevinirim ☺️

Albino pigmentle alakalıdır,kuş yine kuştur. Albino bir kuş farklı cins bir kuşu eş olarak seçebilir. Fakat eş seçimini siz değil kuşun kendisi yapması lazım. Ayrıca kuşunuzdan biraz büyük erkek kuş almanız lazım. Erkek dişiden büyük olmalı. 1-1.5 yaşındaki erkek kuşların içine atabilirsiniz dişiyi. Fakat kuşların hasta olmadığını öğrenin önce,sizin kuşa hastalık geçmesin..

Hepinize merhabalar, benim 7 aylık bir albino dişi muhabbet kuşum var. Bu kuşa erkek eş almak istiyorum ama bazı kişiler onun yanına sadece albino erkeği olur dedi başka renkleri yanına eş olarak kabul etmez dediler sizce dedikleri şey doğru mu illa albino mu olmasi gerekiyor yoksa başka renklerdede eş kabul eder mi yardimci olursanız sevinirim ☺️
tabiki eşide albino olacak diye birşey yoktur kuşunuzun eşiyle anlaşması önemli olan sizin yapmanız gereken tek şey petshopa gidip özellikle altını çiziyiyorum rengini beğendiğiniz ve !!kuşunuzdan büyük olan bir erkek kuş terih etmelisiniz!! ki erkek daha fazla baskınlık kurabilsin ayrıca tavsiyem erkek kuşu kendi kuşunuzn yanına atıp anlaşıyolarmı diye bakmak olacaktır iyi forumlar.

ayrıca kuşunuza kızıştırıcı takviye yaparsanız iyi olur çünkü kuşunuz muhtemelen daha genç olduğu için kızışmamıştır gagası kahverengi değilse muhtemelen kızgın değildir bilginize kuşunuza kızıştırıcı takviye anlamında !!Röhnfried Taubenfit e50!! alabilirsiniz ayrıca karadeniz.pet sitesinden

Özel Kızıştırıcı Ve Kondisyon Tohum Karışımı da alabilirsiniz​

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim sizin dediklerinizin bire bir aynısını uygulayacağım ☺️