Karadeniz Pet

Her şeyi yiyor yardım eder misiniz?

küb_ra

Meraklı Üye
Merhaba benim 6 aylık dişi kuşum var kafes dışında nerde ne varsa yiyor kemiriyor
Pencerede cam kenarları
duvarda asılı tahta tablo
Dışkısını
Kağıdı
Halı üstünde bulduğu minik birşeyleri
Ne bulursa yiyor normal mi???
Birde kendi dışkısı kafesteysen büyük dışarda normal ama bazen böyle gri oluyor yediklerinden mi acaba ?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1,016 KB · Görüntüleme: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    614 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Çok meraklı canlılar her şeyi denetliyorlar :) Kakası pek normal gelmedi havuç maması verin düzelecektir.

Meraklı olduğu için yiyor yine de zararlı gördüğünüz maddeleri yemesini engelleyin.

Kemirgen oldukları için seviyorlar bir de dişi ise yuva hazılığı için yapıyor olabilir

Bugün kuşların yemlerinin bittiğini farkettim . Kuşlar zemine inmişler. Heralde dışkılarını yiyorlardı. Kuşlarda böyle davranışlar olabilir mi ? Kafeste gaga tası suluk kalamar kemiği hersey mevcut.

Bugün kuşların yemlerinin bittiğini farkettim . Kuşlar zemine inmişler. Heralde dışkılarını yiyorlardı. Kuşlarda böyle davranışlar olabilir mi ? Kafeste gaga tası suluk kalamar kemiği hersey mevcut.
Hepsinde bu davranış var.Benim kuşum yemleri aşağı döküp yerden yiyordu çifthaneye geçince bıraktı.Genel olarak kağıt ve peçeteleri yiyorlar aşağı inince.

Dışkı yemesi yanlış hatırlamıyorsam K vitamini eksikliğinden oluyor dışkı da bulunduğu için yiyorlar düzenli maydanoz sapı verince bu problemden kurtuldum ben tavsiye ederim

Dışkı yemesi yanlış hatırlamıyorsam K vitamini eksikliğinden oluyor dışkı da bulunduğu için yiyorlar düzenli maydanoz sapı verince bu problemden kurtuldum ben tavsiye ederim
Boğazlarına yapışır diyorlar ama sapı verilirse herhangi bir problem olmaz sanırım

Geri