Karadeniz Pet

Hobi Üretim için Kuş Almayı Planlıyorum Sizce Kaç Yaşında olsun ?.

• Konbuyu başlatan Serhan KAMALIOGLU
  • Başlangıç tarihi
S

Serhan KAMALIOGLU

Guest
Arkadaslar sizlerin tecrübelerine dayanarak bu konuyu açma durumunda kaldım Sizce Yavru mu alayım yoksa büyük bir kuş mu alayım yani eş tutmuş 1 yaslarında olan mı ?

dostum eğitim için istiyorsan 2 3 aylık kuşlar alabilir ama ben illa erken yumurta istiyorum diyorsan 1 bucuk 2 yaşinda cift kuş alabilirisin...

Eğitim için elimde 1 tane var oda bu aralar hafif kırgın tüylerini kabartıyor yeni eş aldım kendisine kimseye ilgi duymuyor .Eşini yeni kaybeden kuslarda sanırım böyle şeyler oluyor ?

Cevabın için tesekkür ederim yavru alsamda 3-4 ay sonra verim alırım muhakkak değil mi ?Yani kızısmalar başlar ?

dostum kucuk kuşlar arkadaşlari ile pek oynamaz genelde sahibi inden ilgi ister... tuye girmiş veya hasta olabilir bir foto koyarsanız bilgi veririm...

Eğer beklerim, sabırlıyım diyorsanız yavru alın çiftlerinizi. En sağlıklısı bu. Yok beklemek istemiyorum, 1-2 ay içerisinde üretime başlamak istiyorum diyorsanız da dediğiniz gibi 1 yaşlarında ve özellikle "güvendiğiniz, sağlam" bir üreticiden, mümkünse ikinci kuluçkası gelen çiftlerden edinin derim ben. Şimdiden hayırlı olsun.

Dostlarım o güzel bilgileriniz için çok teşekkür ederim işte kafam cok karısık ama sağlıklı olsun ve yavru alayım diyorum . Tanıdığım 2 Tane üretici var ama 1 tanesi petshoplara satıs yapıyor ve salma. Diğeri ise Hobi için yapıyor ve baya bir verim almıs bir abi oda salma yapıyor ve yem parasını kurtarsın o bana yetiyor diyor ve kuslarıda yerli ve baya güzel .

Dostlarım o güzel bilgileriniz için çok teşekkür ederim işte kafam cok karısık ama sağlıklı olsun ve yavru alayım diyorum . Tanıdığım 2 Tane üretici var ama 1 tanesi petshoplara satıs yapıyor ve salma. Diğeri ise Hobi için yapıyor ve baya bir verim almıs bir abi oda salma yapıyor ve yem parasını kurtarsın o bana yetiyor diyor ve kuslarıda yerli ve baya güzel .

Kesinlikle hobiciden alın.

rica ederiz dostum her zaman...

DjeWOYN.jpg

Nrclp7j.jpg
2. Foto Diğer kuşum hakkında fotoğraf istemiştiniz buyur dostum bi bakabilirmisin nesi vardır tüy dökümündemi yoksa hastamı ? eşini kaybedeli 3-4 gün oluyor yeni eş aldım onada bizede ilgi göstermiyor