Karadeniz Pet

Hobi üretimhanem yakında hizmete girecek..

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Selamlar,
Oturduğum apartmanın kullanılmayan kapıcı dairesinde bir odaya talip oldum. Burayı elimden geldiğince mubişlerin yaşayabileceği bir ortama dönüştürecem. Çalışmalarımı fotoğraflarıyla paylaşayım istedim ki bu yola girecek arkadaşlar için belki fikir vermiş olurum.
Pencere doğraması değişecek. Duvarlar ve zemine yalıtım yapılacak, zemine ayrıca seramik kaplanacak. Elektrik sayacımdan aydınlatma ve ısıtma için elektrik çekilecek. Kapının kilit sistemi değişti, boyanacak.

Son düzenleme:
Valla güzel yer bulmuşsunuz. Şimdiden hayırlı üretimler dilerim.

Hayırlı olsun şimdiden ancak nacizane önerim havalandırmaya dikkat etmeniz yönünde olacaktır. Camı açık bıraksanız kedi girebilir veya tam havalanmayabilir.

Birde zemin altı olduğu için bit, pire sorunu yaşayabilirsiniz bunlarada dikkat etmek lazım.

Tamamlandıktan sonra da resimlerini görmek isteriz :)

Bu arada zemin altı olmayabilir ben yanlış anlamış olabilirim :)

Hayırlısı olsun ustam gerekli hijyen ve bakımdan sonra güzel bir hale geleceğini umuyorum :)

Güzel yere benziyor.şimdiden hayırlı olsun.

Hayırlı olsun Allah utandırmasın hocam güzel mekan.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Zaten yapım aşamalarının da fotoğraflarını buradan paylaşmayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun şimdiden ancak nacizane önerim havalandırmaya dikkat etmeniz yönünde olacaktır. Camı açık bıraksanız kedi girebilir veya tam havalanmayabilir.

Birde zemin altı olduğu için bit, pire sorunu yaşayabilirsiniz bunlarada dikkat etmek lazım.

Tamamlandıktan sonra da resimlerini görmek isteriz :)

Bu arada zemin altı olmayabilir ben yanlış anlamış olabilirim :)

Evet burası bodrum kat gibi 3,5m. yüksekliği var, 2,5m. toprak altında.
Yukarıda da anlattığım gibi mantolama olacak komple duvarlar. Malzeme geldi, pazar günü başlıyor. Taban da mantolama olacak.
Orada gözüken doğrama değişecek, çift cam + menfez kapağı konulacak. Önüne haşerat girmemesi için tel konulacak, zaten dışında demir parmaklık var.
Böyle işte, hayırlısı bakalım .)

hayırlısı özendim şimdi keşke benimde yerim olsada yapabilsem ben yine 4 çiftle devam

Hayırlı olsun. Bende çatı katında depo olarak kullandığımız 2 odalık yerin, boş duran bir odasını aldım ve geçen hafta boyadım.

Kafes sistemi mi kuracaksınız yoksa salma mı yapacaksınız?

Hayırlı olsun gelişmeler güzel ilerliyor güncel fotoları bekliyoruz yer neresiydi burada.

Hayırlı olsun gelişmeler güzel ilerliyor güncel fotoları bekliyoruz yer neresiydi burada.

Teşekkürler..
Maltepe İstanbul.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

Hayırlı olsun. Bende çatı katında depo olarak kullandığımız 2 odalık yerin, boş duran bir odasını aldım ve geçen hafta boyadım.

Kafes sistemi mi kuracaksınız yoksa salma mı yapacaksınız?

Mutlaka yalıtım yapın. Isıtması kolay olur.
8li ya da 10lu kafes sistemi olacak. Birde salma olacak inşallah.

Bende çok istiyorum böle şeyler ama ileride inşallah size nasip olmuş negüzel :D

OOO Levent bey gerçekten güzel oluyor hadi bakalım son halini merakla bekliyorum
siz zaten işiniz gereği bu işlerin uzmanı sayılırsınız bu merak ve ilginiz ile bu hobiyide çok güzel şekilde yapacaksınız hiç şüphem yok...

LEVENT ABİ APARTMANDAKİLER DİYORMUŞ TAMAM BURASI COK GÜZEL OLMUS BİZ KULLANDIRMAKTAN VAZGECTİK DERLERMİŞ BİDE. :d

baya isteklisin Allah utandırmasın inşallah istediğin gibi olur herşey :)

Maşallah Levent abi çok güzel olacağa benziyor :)

Çok güzel olmuş. Umarım istediğiniz şekilde olur. Bizim apartmanda da var bu şekilde boş duran oda, ama kuş besleyecem desem vermezler bizim apartmandakiler. ısıtma sorunu da yok. merkezi sistem mecburen yanıyor ısı kaybı olmasın diye. Keşke bende alabilsem.

Çok güzel olmuş. Umarım istediğiniz şekilde olur. Bizim apartmanda da var bu şekilde boş duran oda, ama kuş besleyecem desem vermezler bizim apartmandakiler. ısıtma sorunu da yok. merkezi sistem mecburen yanıyor ısı kaybı olmasın diye. Keşke bende alabilsem.

Ben hobihane yapıcam diye izin aldım. Bitince sürpriiizz diyecem.. .))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

Bunlar da kafes projelerim. Mobilyacıyla aramda çok çetin bir pazarlık geçecek..

Kiskandim kardeş hayirli uğurlu olsun .d Allah bol bol yavru verir İnşallah