Karadeniz Pet

Irkı, Cinsi, Yaşı ... vb. nedir ?

skuygur

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba... Yaklaşık iki ay önce kuş hastalığı başladı bende... Muhabbet kuşlarından hiç anlamıyorum... Tamamen beyaz olduğu için hoşuma gitti ve aldım... Ama cinsiyeti olsun, ırkı olsun, yaşı olsun bir fikrim yok... Bilgilendirirseniz sevinirim... Gagasında çatlak var gibi... o yüzden de ben yaşı varmış gibi düşünüyorum ama arkadaşım olan bir petshoptan aldım ve bana 3 aylık olduğunu söyledi... Düşünceleriniz nedir ?

Albino ve lutino ların yaş tahminleri zor, ama ingiliz albino gibi , sağlıklı bir erkek .. Yaş için üstadlardan yorum bekleyelim. Bana göre 4-5 aylık gibi.

ingiliz kırığı erkek albino. yaş tahmini zor. maşallah güle güle besleyin

Yaşını net ayırt etmek zor ama İngiliz - Albino - 3 aylık civarı sanırım...

Erkek kuş 4-5 aylık olabilir hayırlı olsun

Güzel bir İngiliz albino maşallah

Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Çok sağolun...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Arkadaşlar az önce bir arkadaşım siyah göz albino olmaz dedi... Ne derecede doğru... Bizim Rodi'nin de gözleri siyah... Yani albino değil mi ozaman...???

Albino değil çift faktör zaten maks 4-5 aylık
Ama gayet guzel bir kuş maşallah

Önceden bize hepsi muhabbet kuşu gelirdi... Yani böyle ırkı falan olduğunu bilmezdik. Bize göre tek tipti.. ama işin içine girince çok ilginç geliyor... az önceye kadar albino nedir araştırıyordum şimdi bir de çift faktör geldi. ;) şimdi biraz da onu araştırayım bari :) Teşekkür ederim bilgiler için...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

Bir de bizim Rodi biraz asabi gibi... Mesela benim arkadaşın da muhabbeti var... Çok oyuncu... Bizimki öyle değil... Yani bizimki çok hareketli değil... Acaba bu 4 aylık falan olduğu için mi ? Yoksa yapı olarak mı öyle ?

Geri