Karadeniz Pet

ırkı yaşı ve cınsı nedır yardım.

hanifitunc

Yeni Üye
kac aylık oldugunu ve ırkını soylermısınız.

Ekli dosyalar

• IMG_20170208_151619.jpg
    IMG_20170208_151619.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20170208_151625.jpg
    IMG_20170208_151625.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20170208_151651.jpg
    IMG_20170208_151651.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 40
Maşallah çok tatlı bir erkek 1 veya 2 aylık gibi geldi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Valla o kadar gelişmedim ırk olayı başka bişey ama üzerinde çalışıyorum

Evet ben yorum yaparımda yanlış çıkar diye korktum. Biraz daha gelişmek gerek :)

maşallah bana da erkek gibi geldi. en fazla 2 aylık herhalde. ırkı ise yerli kırma muhtemelen

Kuşun Daha Yavru Gözleri Tam Siyah Alnındaki Çizgi Biraz Kaybolmuş 4-5 Aylık Kuşun Bana Dişi Geldi Kuşun Çünkü Burun Deliğinin Etrafında Beyazlık Var Ve Kuyruğu Kısa Yani Yerli Ancak Min 6 Ay Gerekli Ceresinin Renginin Tam Anlamıyla Oturmasına...

Kuşun Daha Yavru Gözleri Tam Siyah Alnındaki Çizgi Biraz Kaybolmuş 4-5 Aylık Kuşun Bana Dişi Geldi Kuşun Çünkü Burun Deliğinin Etrafında Beyazlık Var Ve Kuyruğu Kısa Yani Yerli Ancak Min 6 Ay Gerekli Ceresinin Renginin Tam Anlamıyla Oturmasına...
eminmisiniz .

Öncelikle hayırlı olsun tekrar tüyleri kadar ömrü olsun kuş 45-50 günlük benden alınmış bir yavru. Burda boş boş konuşan ve bilgisi olmayan kişiler var. Yeni yeme düşmüş kuşa 4-5 aylık diyorlar arkadaşım ben kuşumun arkasındayım şüphen varsa geri verebilirsin sıkıntı yok.

Yerli diyen arkadaşlar neye göre yerli diyor aynı yaşta bir yerli olsaydı yanında fark daha iyi anlaşılırdı.
IMG_3256.JPG

• Beğen
Tepkiler: MeY
Bana da dişi izlenimi verdi
Irktan anlamam pek ama benim kus yerli bu kus daha uzun duruyor zayıflık olarak aynilar ama bence ırkı pek farketmez yaptığı sebeklikler yeter:)
20170202_011432.jpg

• Beğen
Tepkiler: MeY
Benim yerli kus bi yaşına yakin umarım farkı anlamissindir soran arkadaşım elindeki kus çok guzel bu arada:)

Abi ben kuştan memnunum bende deneyim kazanmak için bu konuyu açmıştım yanlış anlama .
Haklısın yanlış anlaşılma yok. Sadece bilgisi olanda konuşuyor bilgisi olmayanda :) tek sorun bu. Bir sıkıntın olursa haberleşelim. Ve 4-5 aylık olmuş kuşu satmam damızlık olarak ayırırım çünkü ben üretim yapıyorum. Üreticiler için önemlidir bu anne baba bakıcı kuşlar 4-5 ay olmuşsa 2 ay daha bekler ese atarım. Tekrardan hayırlı olsun

Haklısın yanlış anlaşılma yok. Sadece bilgisi olanda konuşuyor bilgisi olmayanda :) tek sorun bu. Bir sıkıntın olursa haberleşelim. Ve 4-5 aylık olmuş kuşu satmam damızlık olarak ayırırım çünkü ben üretim yapıyorum. Üreticiler için önemlidir bu anne baba bakıcı kuşlar 4-5 ay olmuşsa 2 ay daha bekler ese atarım. Tekrardan hayırlı olsun
Eyvallah abi sağolasın :) bir sknti olacağını sanmıyorum ama olursa dediğin gibi haberlesiriz :)

Geri