Karadeniz Pet

Kaç gunde bir kullanmalıyım

Kağan.

Yeni Üye
Merhaba kuşçudan kuş aldım ve bize erkek dediler fakat kız çıktı. bende diğer dediklerine güvenemedim. Resimdeki vitamini kaç günde bir suyuna katmalıyım

Ekli dosyalar

• 20220313_171340.jpg
    20220313_171340.jpg
    884.8 KB · Görüntüleme: 20
Teşekkürler peki hergün suyunu değistirmeliyim

Bunun yerine daha kaliteli vitaminler kullanmalısınız

@ebraresx ben kendi kuşuma verdiğim vitamin önerisi yaptım. Lütfen fikrime saygı duy kanka.
ben sizin fikrinize bir şey söylemedim. doğru olanı söyledim ve öneride bulundum. ayrıca böyle şeyler fikre bakmaz avi ürünleri yetersiz bu konuda çoğu kişi de bunu biliyor. çok daha iyi markalar var.

ben bilmiyormuşum ondan yazmamışım demek ki. E senin fikrine de bir şey dememişim, öneride bulunmuşum ne var bunda yani abartacak ne var onu anlamadım?

pet shop markaları yetersiz maalsef avisol de kullanmayın bence. röhnfried öneririm bi araştırın 10ml bölünmüş ürünlerinden alabilirsiniz
@ebraresx ben kendi kuşuma verdiğim vitamin önerisi yaptım. Lütfen fikrime saygı duy kanka.

@Muhabbet kuşu Pikaçu tabii ki kullandığımız ürünleri önere biliriz fakat ürünlerin kalitesi hakkında yeterli bilgimiz olmadan kullanmak ve öneri yapmak yanlış olur.​

Röhnfried ve care4bird ürünleri kalite bakımından piyasadaki en iyi ürünler.

Melih bey buradaki benim kabahatim ne söyler misiniz? @ebraresx adlı kullanıcı benim yazdığım yazıyı lekeliyor ve saygı duymuyor fakat ben onunkine saygı duyuyorum. Bu nasıl bir adalet? Ben böyle bir durum olmuştu ve kendi kuşumda kullanmıştım bunu da gayet nazik bir dille ifade ettim. Fakat bu nazik bir dille ifade ettiğim düşünceme saygı duyulmuyor. Benimkini kötülüyor. E ben de kötüleyeyim o zaman. Ama ben yapmam. Neden? Çünkü ben herşeyi konuşarak çözen insanlardanım. SAYGISIZLIKTAN DEĞİL, AHLAKTAN YANAYIM.

Lütfen yanlış anlamayın. Sizi kimse bir kabahat işlemiş olarak görmüyor. Yanlış bir şey yaptığınızı da söylemiyor. Sizin biraz hassas bir yapınız var.

Ben bir öneri yaptığım zaman bir kişi benim yaptığım önerinin yanlış olduğunu söyler ve bunun nedenin bana açıklarsa o kişiye çok büyük saygı duyarım. Bu hayatta hiç kimse ben her şeyin en iyisini bilirim diyemez.

Lütfen size karşı birisinin saygısızlık yaptığını düşünmeyin. :)

Lütfen yanlış anlamayın. Sizi kimse bir kabahat işlemiş olarak görmüyor. Yanlış bir şey yaptığınızı da söylemiyor. Sizin biraz hassas bir yapınız var.

Ben bir öneri yaptığım zaman bir kişi benim yaptığım önerinin yanlış olduğunu söyler ve bunun nedenin bana açıklarsa o kişiye çok büyük saygı duyarım. Bu hayatta hiç kimse ben her şeyin en iyisini bilirim diyemez.

Lütfen size karşı birisinin saygısızlık yaptığını düşünmeyin. :)
AYNEN SİZE KATILIYORUM..

Tamamdır. Yani, kusura bakmayın ben öyle demek istemedim. Ayrıca hassas değil hayattaki her şeye göğüs germiş bir insanım ben. Beni tanımıyorsunuz.

Melih bey buradaki benim kabahatim ne söyler misiniz? @ebraresx adlı kullanıcı benim yazdığım yazıyı lekeliyor ve saygı duymuyor fakat ben onunkine saygı duyuyorum. Bu nasıl bir adalet? Ben böyle bir durum olmuştu ve kendi kuşumda kullanmıştım bunu da gayet nazik bir dille ifade ettim. Fakat bu nazik bir dille ifade ettiğim düşünceme saygı duyulmuyor. Benimkini kötülüyor. E ben de kötüleyeyim o zaman. Ama ben yapmam. Neden? Çünkü ben herşeyi konuşarak çözen insanlardanım. SAYGISIZLIKTAN DEĞİL, AHLAKTAN YANAYIM.
Afedersiniz ama ben ne saygısızlık yaptım anlamadım 😂😂 yazdıklarınıza güldüm okurken yani. Sadece bildiğim bir şeyi söyledim saygısız oldum. Neyse uzatmıyorum kapansın burda bu konu gereksiz uzamasın

Tamam bu konuda hiç kimse haklı değil. İkimizin de bence bazı yerlerde hataları oldu. Olmamış gibi davranıyorum ve bu konuyu burada kapatıyorum. İnsanlarla küs kalmayı sevmem. Umarım daha objektif bakabilmişsinizdir.

Geri