Karadeniz Pet

Kafes değişikliği sorun olur mu ?

• Konbuyu başlatan Ömer Mangal
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömer Mangal

Guest
Eş tutmuş yuva hazırlığında ki muhabbet kuşlarının ortamı ve daha geniş bi kafese koysam ne gibi sorun olur ?

Ömer Faruk Mangal
Yaş-17
İSTANBUL / Anadolu

Daha yumurta yoksa bir sıkıntı olmaz.

Daha yok abi bi abimizin iş yerinde dukkana musteriler girip girip çıktığı yumurtlamıyordu evime çifthaneye koyacağım

Ömer Faruk Mangal
Yaş-17
İSTANBUL / Anadolu

Daha yok abi bi abimizin iş yerinde dukkana musteriler girip girip çıktığı yumurtlamıyordu evime çifthaneye koyacağım

Ömer Faruk Mangal
Yaş-17
İSTANBUL / Anadolu

Yumurta olsa sıkıntı oluyor da ben yavrulu kuşlarımın bile kafes be yuvalığını değiştiriyorum. Sıkıntı olmuyor

Ben yeni üretim kafesi aldim hem kuslarin odasini hem kafesini hemde yuvalıklarini deistirdim 3 günde yumurtladi dün gece 2.yumurtasida gelmiş ve yuvadan cikmiyor yatiyor masallahi var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:31 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

3b8fb87449cb5faffcf7638329ab5809.jpg

1d2f3618471c552010d116c963452260.jpg

Yuvalığın içindiler nedir ?

Ömer Faruk Mangal
Yaş-17
İSTANBUL / Anadolu

Önceki kafesi ve yuvaligindayken çok koymustum dişi kuş hepsini atti yuvaliktan onun için bu sefer çok az koydum

Bence hiç kafes değiştirmemen daha sağlıklı zaten kuşlar üreme döeneminde çok geniş kafese gerek duymuyor. Üremeden sonraki dinlenme zamanında salma lazım o zmn uçmaları için. Kafesi değiştirmen kuşta farklılık yapar yumurtalarına bile yatmayabilir...