Karadeniz Pet

Kafes parca kesim ve mubis toptan satan

shaggy

Meraklı Üye
Ankara da ucuz mdf lam kestirmis yada bilen varmi nerden kestirebilirim yardimci olabilecek arkadaslari bekliyorum....

Veya hic ugrasma bende 6 - 8 gozlu kafes var pvc yada mdflam dan onlarinda tekliflerini bekliyorum....

Bide bi 10 civari kus ihtiyacim var damizlik yahut yavru 5 - 15TL civari onlardan da yardimlarini bekliyorummm....

Hayirli formlar herkese.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Kimse yardimci olamiyacak mi bana....

İstanbul da bauhaus gibi yapı marketlerde uygun fiyata kesim ve bantlama yapılıyor. Ankarada yapılıyordur sanırım.

a 101 de 5 gözlü kitaplık vardı 49 tl ye keşke alsaydınız ve teli kafanıza göre ank da yaptırırdınız bide 5 ile 15 tl arasında kuş ben hiç görmedim nerde satılıo fiyata kuş

İstanbul da bauhaus gibi yapı marketlerde uygun fiyata kesim ve bantlama yapılıyor. Ankarada yapılıyordur sanırım.

1 tabakayi ne kadar kesiyorlar bilginiz varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 08:46 --

a 101 de 5 gözlü kitaplık vardı 49 tl ye keşke alsaydınız ve teli kafanıza göre ank da yaptırırdınız bide 5 ile 15 tl arasında kuş ben hiç görmedim nerde satılıo fiyata kuş

Hadi 15 degilde 20 olsun baskentli caktirma :)

cncde tabaka kesimi izmirde 10 tl.ama bence gerek yok projeyle bırlıkte herhangı gıbı mobılyacıya gıdın ve kestırın.

ankarada nuh akvaryum vardı bi iletişime geç istersen yardımcı olur diye düşünüyorum kuş konusunda

Adres: Gün Sazak Cd No:74, Keçiören
Cep 0 (543) 486 15 49

çok para istiyorlar işte sıkıntı o baglantınızın oldugu bi yer varmı acaba irtibata geçsek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:29 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

ankarada nuh akvaryum vardı bi iletişime geç istersen yardımcı olur diye düşünüyorum kuş konusunda

Adres: Gün Sazak Cd No:74, Keçiören
Cep 0 (543) 486 15 49

teşekkürler bakalım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:29 --

Guncellll

Hayirli formlar herkese :)

Geri