Karadeniz Pet

Kafes tavsiyesi

darkancold

Yeni Üye
Merhabalar 1 çift kuşum var bana büyük boy kafes lazım fiyat / performansı olarak alabileceğim en iyi kafesi arıyorum akıllı yemilk vs uyumlu uzun süre kullanabileceğim kafes lazım teşekkürler saygılar

Şuan ki kafesin fotorafını atar mısınız ne kadar büyük istiyosunuz bide.

Size önerim çift hane kafes üretim kafesi diyede geçer alın farklı büyüklüklerde var 4 kapılı oluyo 2 tane yanda 2 tane karşı karşıya.Bende var .4kapıdan birine yuvalık birine akıllı yemlik,Birine banyoluk taktım diğeride elimi skoup almam için bişey takmadım

kafes ölçüleri bence küçük 1 çift için dediğim gibi fiyat performans olarak kafes lazım internetden bakıyorum ama düzgün birşey bulamadım

Ekli dosyalar

• IMG_20180221_224049.jpg
    IMG_20180221_224049.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 382
kardeşim hiç fantazi arama.

n11'de falan var.

çifthane 60cm'lik kafesler var. fiyati cok ucuz..

fantazi aramıyorum sadece sordum,almışken iyisini alalım

fantazi aramıyorum sadece sordum,almışken iyisini alalım

fantezi derken bunu kasdediyordum işte.

hiç macera arama.

çifthane kafes al, eşleşmezlerse ayririrsin, eşleşir yavru yaparsa yine yavrular için ek kafes almazsin.

60cm kafes..

akıllı yemlik ve suluk tak. 3 tane tünek. 1 uçtan 1 uca..

60cm hem ucusuyorlar, yaglanma olmuyor hem ferah kafes.

Bende cifthane arıyorum gittigidiyordan bi satıcıdan sipariş verdim dün gün içinde kargoya çıkar dedindi. Baktım gece hala çıkmamış kargoya mesaj attım ptt kargo ürünü aldı yoğunlukta dolayı yarin açılacakmış kurumsal firma olduğundan yoğunmuş. Hangi firma ürünü sisteme girmeden alıyor bekletiyor acaba. Bunu yazdigimdada ' isterseniz siparisinizi iptal edebilirsiniz urun bende bir gün durunca degerlenmiyor gbi söylemlerde bulundu bende iptal ettim. Demem o ki gitti gidiyor dan 'izmirmama adlı satıcıdan bisey almayın muamelesi pekte insani degil ve yalan söyledi.

boyalı kafeslerin çoğu zamanla deforme olup dökülme yapıyor boyalı tavsiye etmem

60cm'lere bak 44 degil
Bu kafes boyalı acaba zamanla deforme olur mu. Best Cage marka kafesin var dökülme oldu biraz
galvaniz kaplama ve ithal kafesler harici hiçbir şey öneremem.

best cage nedir tam bilmiyorum sonucta ürün ithal degilise eğer, hemen yabanci bir marka adiyla satisa sunuyorlar.

forumu birakti @Sakuram satiyordu ithal kafesleri.

Bunlarin türkiye saticisi BURSA'da..

eğer eskişehir ya da bursa daysanız yardımcı olabilirim onun harici sanırım sadece bestcage mantıklı..

ya da galvaniz kaplama, çifthane bakmak gerek

Gittigidiyorda ve n11de var bi kaç seçenek. İptal ettiğim ürünün para iadesi yapılsın sipariş verecem tekrar cifthane

Gittigidiyorda ve n11de var bi kaç seçenek. İptal ettiğim ürünün para iadesi yapılsın sipariş verecem tekrar cifthane

soyle toplayalim;

1. seçenek maaliyeti düşük zahmetli TAVASIZ
BURADAN

2. seçenek tavali Bu ürünün 3 lira daha ucuzu var fakat güvenilir satıcı oldugu muamma o yüzden popüler satıcının link'i verdim. Ucuz olsun diyenler BURADAN-UCUZ alabilir
GÜVENİLİR SATICI BURADAN

3. seçenek tavalı: benim aldıgım ithal ürüne çok benziyor o ise eğer, boya v.s. konusunda problem yaşamazsınız.
BURADAN

4. seçenek tavalı: Ürün bilindik ürün güzel
BURADAN

ve seçenek 5. Kişisel fikrim.

ben şuan şirketim de 2 çift besliyorum. Tek çift besleyenler için bir şey diyemem ama kendi şahsi fikrim;

1- Normal kafes ile basladim anladım ki hata yapmışım.. [tecrübeleri sonra sayarım isteyenlere]
2- Hagen vision ile devam ettim neredeyse 3 modeli de kullandım ve hepsi depoda duruyor yine hata yapmışım.
3- Çifthane artık son durak dedim ve çifthane ithal kafes aldım. Bu zamana kadar yaptıgım maaliyetler v.s. saçma geldi cünkü en idel kafesi 60-100 TL arası çözebiliyorsunuz. oysa Hagen serilerine 1000 TL üzeri para harcamışımdır ve çifthanenin rahatlıgını çok sonra anladım derken..

4. PVC BOX kafes'in son durak oldugunu anladım. ve Şuan kullandıgım kafesi sizlerle paylsiyorum 2 modelim var.
2 modelimi de özel yaptırdım maaliyet sonralara cevabım gerçekten UCUZ.. zira bugune kadar harcadıklarımı toplasanız %10 bütçe etmez.

1. resim Salma ve çifthane sistemim.
2. resim ofisim de şirketim de kullandıgım şuan ki mevcut sistemim.

1. resimi neden koydun diyenlere ilerisi için aldım. fikrim değiştiği için 2. resimi kullanmaya karar verdim.

lOZMQJ.jpg

2. şirketi de kullandıgım kafes. alttarafı 1mt yükseklikte ve evrak dolabili ya da yemleri koyabildigim alanları mevcut. v.s..

azYVp2.jpg

Avukat bir arkadaşım için hazırlattığım evde de kullanabileceğiniz şu model de düşünebilirsiniz. Benim artık tek tercihim PVC BOX.. [avukatı vurgulamamın sebebi, avukatlik ofislerinde bile rahat kullanılabiliyor yani hobi ve canları istediginiz ortamda da bakabiliyorsunuz. yeter ki isteyin.]

NZDz2a.jpg

Cifthane kafes tercih ederim saten kusunuz cikariyorsaniz sikinti olmaz kafes