Karadeniz Pet

indielabel

Yeni Üye
Neredeyse 6 yaşındaki dişi muhabbet kuşum birkaç gündür çok halsiz, yemek yemiyor kıpırdamaya enerjisi yok sadece kabarık ve uyuyor. Kakası kahverengi ve cıvık, popodaki tüylere de hep kakası yapışmış. Yeminden veriyorum yemiyor sadece ekmek seviyor diye onu verdim ki iki lokma bir şey yesin. Suya da vitamin damlattım ama içmiyor zaten hali yok. Ne yapmam lazım geç kalırsam onu kaybedeceğim lütfen yardım edin :( kakasının fotoğrafını ekledim

bence hemen bi veterinere götürün basit bi şey gibi durmuyor. bu forum bayadır ölü yardımcı olabilicek çıkar mı bilmem ama beklettiğinize değmez.

bence hemen bi veterinere götürün basit bi şey gibi durmuyor. bu forum bayadır ölü yardımcı olabilicek çıkar mı bilmem ama beklettiğinize değmez.
veterinerler kuşlardan hiç anlamıyor, en azından büyük bir kısmı baya bilgisiz bu konuda. kuşçular daha bilgili onlara soruyorum şimdi ama yine de cevabınız için teşekkür ederim :(

veterinerler kuşlardan hiç anlamıyor, en azından büyük bir kısmı baya bilgisiz bu konuda. kuşçular daha bilgili onlara soruyorum şimdi ama yine de cevabınız için teşekkür ederim :(
haklısınız çoğu kesimi anlamıyor ama avian veteriner bulabilirsiniz

daha önce bu hastalıktan bahseden iki kişi görmüştüm, ikisine de cevap gelmeden kuşları ölmüş. aynısı başıma gelecek diye çok korktum. maalesef korktuğum başıma geldi. 9 ocak sabahı uyandığımda kuşumu ölü buldum. korkunç bir acı. kendime gelemiyorum.

Geri