Karadeniz Pet

Kanaryamın neyi var acaba

enginck

Yeni Üye
Herkese iyi geceler. Kanaryam son 3 gündür bu şekilde tünek de duramıyor kavrayamıyor ayakta durmakta zorlanıyor. Ayakları çok güçsüz duruyor. Veterinere götürdüm ama faydası olmadı. Araştırdığım kadarıyla en yakın tanı romatizma ama yardımcı olabilecek var mı acaba. 399903999139995

Son düzenleme:
Romatizma mı felç mi? Öncelikle altını değiltirin temiz havlu kağıt veya a4 kağıtları koyun. Felç için b vitamini çok önemli kaliteli vitamin alın. Veteriner ne dedi? Felçle alakalı konuları iyice araştırın. Kalamar kemiği de önemli.

Felç değil hareket ettiriyor sıkıntı yok dedi. Kalamar kemiği var ama sevmiyor. Mamasına karıştırıyorum ben de. B vitamini tavsiyeniz varsa alabilirim.

Felç değil hareket ettiriyor sıkıntı yok dedi. Kalamar kemiği var ama sevmiyor. Mamasına karıştırıyorum ben de. B vitamini tavsiyeniz varsa alabilirim.

Felç derken komple hissiz değil, yani hareket ettirir ama fazla değil. Bende vitamin mineral eksikliği olduğunu düşünüyorum. Kaliteli bir vitamin al, tavsiyem supradyn all day suda eriyen tablet vitamin. Hem içinde b grubu vitaminler var bolca hemde mineraller var.

Yani sadece vitamin eksikliğinde değil aynı zamanda mineral eksikliğindede bu durum yaşanıyor. Dediğim vitamini al, bir tabletten bir leblebi büyüklüğünde parça koparıp sulukta eritip kullan. 3 günde bir kullan şimdilik 2 hafta sonra haftalık kullan.

felç değil. son 3 gündür böyle oldu demişiniz. bir yere falan mı takıldı acaba

Felç derken komple hissiz değil, yani hareket ettirir ama fazla değil. Bende vitamin mineral eksikliği olduğunu düşünüyorum. Kaliteli bir vitamin al, tavsiyem supradyn all day suda eriyen tablet vitamin. Hem içinde b grubu vitaminler var bolca hemde mineraller var.

Yani sadece vitamin eksikliğinde değil aynı zamanda mineral eksikliğindede bu durum yaşanıyor. Dediğim vitamini al, bir tabletten bir leblebi büyüklüğünde parça koparıp sulukta eritip kullan. 3 günde bir kullan şimdilik 2 hafta sonra haftalık kullan.
Çok teşekkür ederim deneyeceğim ve sonucunu buradan yazacağım mutlaka.

Geri