Karadeniz Pet

Kayseriden 1 yaşlarında dişi kuş arıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Faruk KILIÇ

Meraklı Üye
1 yaşındaki erkek muhabbet kuşuma 1 yaşlarında dişi eş arıyorum.Beyaz olması tercihimdir.Kuşu olan arkadaşlar varsa irtibata geçelim.

hocam bende kayseride oturuyorum ( hürriyet mahallesi )
talas da kuş cennettim adında bir yer var on numara kuşları var her cins de var oradan gidip eş seçmelisiniz , kesinlikle çarşıdaki dolandırıcılara gitmeyin.

dediğim yer talas belediyesinin hemen dibinde , tranvaya binerseniz eğer talas aracına belediye durağında inmeniz yeterli hemen karşıda yukarıda görünüyor.

Çok teşekkürler kardeşim biliyorum dediğin yeri görmüstüm daha önce bahçelievlerin orada yakın.Fiyatları ortalama ne kadar biliyor musun?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok teşekkürler kardeşim biliyorum dediğin yeri görmüstüm daha önce bahçelievlerin orada yakın

carşıdakileri biliyorsundur dolanrıcılar coğu yalan dolanla satmaya calışıyorlar ,
bu dediğim yerdeki kuşlar biraz pahalı bunuda belirteyim , kuşların rneklerinden görebilirsin zaten dediğim yerin sitesi bak

sitesi : Kuş Cennetim Pet Shop - Kurumsal

facebook: https://www.facebook.com/KuscennetimPetShop

facebookta kuşların resimleri var reklerine bak bir

Son düzenleme:
carşıdakileri biliyorsundur dolanrıcılar coğu yalan dolanla satmaya calışıyorlar ,
bu dediğim yerdeki kuşlar biraz pahalı bunuda belirteyim , kuşların rneklerinden görebilirsin zaten dediğim yerin sitesi bak

sitesi : Kuş Cennetim Pet Shop - Kurumsal

facebook: https://www.facebook.com/KuscennetimPetShop

facebookta kuşların resimleri var reklerine bak bir

Bügün kayseri park taydım oaradan baktım alacaktım ama zaten adama gıcık oldum resmen bir sürü yalan söyledi gıcık oldum almadım.

Bügün kayseri park taydım oaradan baktım alacaktım ama zaten adama gıcık oldum resmen bir sürü yalan söyledi gıcık oldum almadım.

boşver alma oralardan buradaki kuşlar çok iyi resimlerine bak anlarsın ne kadar canlı olduklarını , carşıdakilerin coğu yerli kırması gibiler. safkan değiller

Bir bakayım saf beyaz renk almak istiyorum sen aldın mı oradan nereden tanıyorsun?

Bir bakayım saf beyaz renk almak istiyorum sen aldın mı oradan nereden tanıyorsun?

aldım ben hollanda , uzun zaman olmuştu 1 ay sonra tekrar alacağım 1 cift almayı planlıyorum , tanımıyrum :D denk geldi bütün kuşcuları dolaştım en sonunda bulmuştum
buradaki kuşların her rengi var , ama saf beyaz albino almak istiyorsun sanırım albino alsan bile yavrular tamamen beyaz cıkmıyor eğer yavruları beyaz olsun istiyorsan ,
kuşları ithal oalrak getirtiyorlar kayseride yok bu cins kuşlar büyük ihtimal ankara yada başka yerden getirtiyorlar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...