Karadeniz Pet

Kızıl Dal Darı İsteyenler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Selamlar,
kilosu 25TLden kızıl dal darı buldum. 15 Ağustos'tan sonra hasat edilip yollanacak. Ancak şöyle bir durum var. 20kg altına göndermiyorlar. Yani darılar bana gelecek, ben Anadolu yakasında elden teslim edecem. İsteyenler lütfen miktarıyla beraber not bıraksın.

Road to 20kg..
Şu an toplam 31kg..

Ben kendim 5kg almayı düşünüyorum.

Levent hcm bozulmaz ise ki bozulmaz herhalde ben 1 Kg alırım İstanbul kartal dayım

2 kılo alırım ben [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

1 kg da ben alırım İstanbul/Çekmeköy @Levent ACAR

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ağabey bende 2 kg alırım, tabi sipariş kapanmadıysa..
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ağabey benim siparişi 4 kg olarak revize edersen sevinirim...

Levent bey yanılmıyorsam Mecidiyeköy'de çalışıyordunuz. Eğer Mecidiyeköy'den teslim edebilirseniz size uygun bir vakitte ben de alırım 1 kilo.

Ben de 1 kilo almak istiyorum ama sehir disina gidiyorum iki ay sonra donucem nasil olucak

levent abi 1 kg de bana yaz .

Bayramdan sonra 2 hafta izinliyim. Döndüğümde alabilirsem agustos başı gibi ve ödemeyi alırken yapıyorsak 5 kilo da bana yaz. (3+2 ayrı paket olursa sevinirim)

Fatih Çevik

Bende mecidiyeköyden alırım banada 1 kilo yazarmısın levent bey bilği için kısa msjda atabilirsiniz buluşma günü için tşkler
0544 447 78 47

Bende 1 kg istiyorum

usta hala devam ediyorsa ben de istiyorum.

bende 2 tane kuş var sadece. yarım kilo fazla fazla yeter herhalde.

mümkünse yarım kilo, yok eğer illa en az bir kilo almak gerek ise 1 kilo istiyorum.

mecidiyeköy'den de alırım, karşıdan da. (avrupa yakasındayım)

+ böyle düşünceli olduğun için Allah razı olsun.

Benim de 1 kg alabilmem mümkün mü?
3kg olarak düzelttim.

Levent usta bende 1 kg alayım

1Kgda ben aliyim Levent abi

Levent Abi ben şehir dışındayım da İstanbula 1 haftaya geliyorum. Gelince ben de 1 kg almak istiyorum. Eğer haftaya uygun olacaksa.

Abi bi kiloda ben slayim numaralı var abi sende

Son düzenleme:
Selamlar,
kilosu 25TLden kızıl dal darı buldum. Bayramdan sonra hasat edilip yollanacak. Ancak şöyle bir durum var. 20kg altına göndermiyorlar. Yani darılar bana gelecek, ben Anadolu yakasında elden teslim edecem. İsteyenler lütfen miktarıyla beraber not bıraksın.

Merhaba Levent bey il dışına gönderim düşünür müsünüz

kırmızı darıyla kızıl darı aynımı ?

Selamlar,
kilosu 25TLden kızıl dal darı buldum. Bayramdan sonra hasat edilip yollanacak. Ancak şöyle bir durum var. 20kg altına göndermiyorlar. Yani darılar bana gelecek, ben Anadolu yakasında elden teslim edecem. İsteyenler lütfen miktarıyla beraber not bıraksın.

Levent hcm bozulmaz ise ki bozulmaz herhalde ben 1 Kg alırım İstanbul kartal dayım

Merhaba Levent Bey,
Kizil darinin Turkiye'de bu kadar pahali olmasinin sebebi nedir? Yeterli uretici mi yok, yoksa yetistirilmesi mi zor ? Tesekkurler

kargo ile karşı ödemeli gönderim yapabilirsen ustam,
4 kg almak istiyorum...

Kargoyla karşı ödemeli iki kilo alırım..

Arkadaşlar ben satış yapmadığım için şehir dışına gönderim yapma şansım yok üzgünüm..[/QUOTE]

onu anladık ustam,
demem o ki zahmet olmazsa,
kargoya kadar gidip gönderme imkanın olur mu?

tahmin edersin buralarda bulmak çok zor, ayrıca sizin bulduğunuz fiyatta çok iyi.
değerlendirelim maksat...

yinede teşekkürler..

Arkadaşlar ben satış yapmadığım için şehir dışına gönderim yapma şansım yok üzgünüm..

onu anladık ustam,
demem o ki zahmet olmazsa,
kargoya kadar gidip gönderme imkanın olur mu?

tahmin edersin buralarda bulmak çok zor, ayrıca sizin bulduğunuz fiyatta çok iyi.
değerlendirelim maksat...

yinede teşekkürler..[/QUOTE]

Orhan, kusura bakma arkadaşım. Ben iş güç sahibi insanım. Kargoyla banka hesabıyla uğraşamıyorum. Ben sana darı için irtibat kuracağın birine yönlendirecem şimdi.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ağabey bende 2 kg alırım, tabi sipariş kapanmadıysa..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...