Karadeniz Pet

konuşturma

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar merhaba kuşum bana geleli 2 buçuk hafta oldu. Amacım konuşturmak ve eğitmek bu yüzden sürekli kelimeleri tekrar ediyorum. İki haftadır hep aynı kelimeyi söylüyorum. Söylediğim kelimeyi duyduğunda ötmeye başlıyor. Hareketleniyor tüylerini kabartıyor. Gıcırtı şeklinde bazen ötüyor ancak bu dediklerim konuşmaya çalıştığına mı işaret ? Yardımcı olursanız sevinirim

konuşmaya başlamadan önce sesleri bozuk kaset gibi bir birlerine karıştırarak çevirmeye çalışır ortalama 3 aylıkken net şekilde ilk kelimlerini çıkarmaya başlar. mümkün olduğu kadar kısa ve net şekilde aynı sözcükler ile hitap edelim

Şuan iki buçuk aylık diye biliyorum erkek denildi iki hafta önce forumda vere rengi biraz değişti ama hala erkek diye düşünüyorum sizce ırkı cinsiyeti nedir

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    725 KB · Görüntüleme: 13
  • image.jpg
    image.jpg
    614 KB · Görüntüleme: 14
  • image.jpg
    image.jpg
    913.4 KB · Görüntüleme: 14
Cinsiyeti erkek ilerleyen zamanlarda çok daha değişecek canlanacak renkleri. En kaliteli renk yapısına 7. aydan sonra ulaşır kuşlarımız 2.tüyünü tamamladıklarında

Çok teşekkür ederim ben ilerde yavru almak istiyorum yanına eşi şimdi koymam gerekir mi yoksa 7-8 aylık olmasını beklemeli miyim ? Çünkü dediğim gibi konuşturmak istiyorum eğer şimdi alırsam ilgisini eşine verir diye duymuştum

Çok teşekkür ederim ben ilerde yavru almak istiyorum yanına eşi şimdi koymam gerekir mi yoksa 7-8 aylık olmasını beklemeli miyim ? Çünkü dediğim gibi konuşturmak istiyorum eğer şimdi alırsam ilgisini eşine verir diye duymuştum
konuşturmak istiyor iseniz beklemeniz lazım aksi taktirde konuşması nerede ise söz konusu değil denecek kadar az. 5 aylık ken iyi ce konuşmaya başlar o zamanlar kendine uygun fiziğine ve yaşına denk bir dişi alırsanız 7-8 aylıkken yuvalıklarını takabilirsiniz

Teşekkür ederim tavsiyeniz için kuşum yavru diye biliyorum ancak çok iri bir kuş bunun sebebi ne olabilir yani şuan neredeyse 1 yaşındaki bir kuş kadar geniş ve uzun

Teşekkür ederim tavsiyeniz için kuşum yavru diye biliyorum ancak çok iri bir kuş bunun sebebi ne olabilir yani şuan neredeyse 1 yaşındaki bir kuş kadar geniş ve uzun
Irkından kaynaklanıyor çek gibi duruyor daha geniş gövdeli ve uzun olur yapısı, kuşunuz yavru

Teşekkür ederim çok bilmediğimden sordum bu kadar soru cevaplarınız için teşekkürler şuan bir vitamin kullanmıyorum tüyleri kötü olsun istemiyorum yapılı ve güzel bir kuş olsun istiyorum bunun için mama veya önereceğiniz vitaminler var mı acaba

Gelişim ve tüy yapısı için elbet önemlidir vitamin takviyelerimiz. ben size sponsor firmalarımızdan Hobipetin kendisi geliştirip ürettiği
"Hobi Vitavit Genel Konsantre Multivitamin Takviyesi" ni tavsiye ederim. henüz kendim kullanmadım fakat alıp kullanan arkadaşlar son derece memnun kendi elimde şuan Quiko Vitacombex var bittiği zaman bende bu ürünü deneyecem. Kuşunuzun ilk 3 ayında haftada 2 sefer daha sonrasında haftada 1 sefer mama verebilirsiniz gelişimini destekler. 100ml sıvı vitamin size aylarca yeter

Teşekkürler dediğiniz markayı nereden temin edebilirim pet marketlerde satılıyor mu

Tamam teşekkürler temin edicem

Geri