Karadeniz Pet

KURUMAYI YENDİM KÜÇÜK KUŞUM MUZO İYİLESİYOR

Yararlı oldu mu ?

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayir

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Halil toysal

Meraklı Üye
En sonunda arkadaşlar 2.5 haftanın ardından kuruma denen illetten kurtuldum nasılmı? Hemen anlatayım

Biteral 250 mg tablet recete ile alabilirsiniz eczaneden aldim .ilacin her birini 1/6lik boldum ,15gün boyunca hergun kaynamis suya 1 parca koydum (boldugumuz parcalardan)elbetteki kusta ishal vardi bunuda yenmek zor değil biteral ile birlikte poset cayi sularina 2 kez batirip cikardim ki zaten demlendi 15gun sonunda kusunuzda eger hareketlilik yoksa kesinlikle korkmaynn arkadaslar 16.gunde kesinlikle artik probiyotik vermelisiniz(bu arada kuslarim biraz agir gecirdi bende oyuzden 16gun surmus olabilir hafif bir kuruma ise 10 11gunde biterali kesmeniz lazim ) probiyotigi duruma gore veriniz benim kusum yem yemeye yeniden basladigini anlayinca (kuruma nedeni ile yem yemiyordu)probiyotik verdim ayni sekilde kaynamis suya verdim . probiyotik ne verdin diye soracak olursaniz benim durumum pek musait olmadigi icin diazyme alamadim ancak bunun yerine MAYA kullandim (yarim cay kasigi mayayi hergun kaynamis suyun tamamina koyup iyice karıştırın) aldigim maya dr oetker 3 lu paket yesil bir paketi var fiyati 1.25 civari.. Maya ne ise yarar derseniz aspur ile beraber maya probiyotik acisindan iyi yani kusunuzun kilo almasini saglar ilk bastan itibaren aspur verin kusa kilo almaya cabalasin en azindan aspura alissin probiyotik takviyesini 5 gun yapin daha sonra pet shoplarda var avisol alin icinde a e d veya c vitamini olanlardan ya da hepsini iceren vitaminden alin 15 tl bisey fiyati var 5 gun boyuncada suluguna ben 5 er damla olmak uzere hergun damlattim( 5 gun boyunca ) en sonunda arkadaslar kurumadan eser yok ancak sunuda ekliyim kusunuzun gezdigi yerleri kesinlikle temizleyin koltuklarin ust taraflarini sehpalari veya perdelerin ust taraflarina kolonya sicratin bu faydali olacaktir eger kafes alabilirseniz yeni ve mazgalli kafes alin su anda kusum ve ben cok mutluyum kusumun adi muzo arkadaslar kizisti ve es secmeye gidecem allah benim gibi lac tane insan varsa bu hastalikla bogusan kac tane arkadasim kardesim abim ablam varsa hepinizin allah yardimcisi olsun
Bu tedaviyi kesinlikle uygulayin 100% faydali olacaktir
Her seyde oldugu gibi erken tani hayat kurtarir kusunuzdan supheleniyorsaniz direkt tedaviye baslayin
Kesinlikle hasta kusu baska kusa yaklastirmayin bulasabilir ....

Geri