Karadeniz Pet

Kuş ishal mi? Yoksa Nezle mi?

Tamm hani sadece hasta kuşa verilmez probiyotik. Aklıma geldi uyarmak istedim.

Tamm hani sadece hasta kuşa verilmez probiyotik. Aklıma geldi uyarmak istedim.
Anladım hocam cok sagolun ah şu hastalıgı biran önce atlatırız inşallah da koyarım eşinin yanına onu..

Selçuk hocam ayrıca kuşta öyle cok olmasada hafiften bir halsizlik gibi durum söz konusu ama yeri geliyor bildiğiniz kafesi delecek öyle hareketli, bu halsizlik durumuna ilaçlarında etkisi oluyor mu? ve ne zaman geçer tahminen

Belki de halsizlik değildir bahsettiğiniz. Uyuklama şekerleme tarzı birşey de olabilir. Genelde her gün belli saatlerde yaparlar.

@Selçuk YÜKSEL hocam şimdi şöyle bir sorun var, kuşun dışkısında falan problem kalmadı desem yeridir tedavi sonunda resim paylasıcam. Ancak kuş hapşırır gibi mi desem öksürür gibi mi desem ses cıkarıyor ve bu durum 1 saat içinde 4-5 defa tekrarlanıyor konuyu açarkende bu yüzden nezle mi ishal mi diye açmıştım. Bu neden kaynaklı olabilir?

Tedavinin kaçıncı günündeyiz ? 4 günü geçmişse kuşta aynı zamanda solunum yolu enfeksiyonu da var. Yarın avidiare başlayalım. Solunum yolu enfeksiyonunu da çözmemiz gerek.

Tedavinin kaçıncı günündeyiz ? 4 günü geçmişse kuşta aynı zamanda solunum yolu enfeksiyonu da var. Yarın avidiare başlayalım. Solunum yolu enfeksiyonunu da çözmemiz gerek.
Bugün 5. günü olması lazım selçuk hocam, akşam eve gittiğim zaman suyunu değiştireyim, avidiare ekliyeyim ve kaç damla ekleyeceğim? solunum yolu enfeksiyonu için tedaviye nasıl başlıycaz? yeni ilac almam gerekiyor mu hocam?

Evet gittiğinizde suluğu çekin 3 saat susuz kalsın. Sonra yarım suluğa 1.5 CC Aviastım katın. Avidiare bağırsak enfeksiyonlarında kullanılır. Bizim sorunumuz solunum yolu enfeksiyonu. Ya Eritrom toz alacaksınız ya Aviastım. Neo teramycin de olabilir. Hangisini kolay bulursanız. Avidiare Sindirim sistemi enfeksiyonlarında kullanılıyor. Solunum yolu enfeksiyonunu çözemeyebilir.

geçmiş olsun

Evet gittiğinizde suluğu çekin 3 saat susuz kalsın. Sonra yarım suluğa 1.5 CC Aviastım katın. Avidiare bağırsak enfeksiyonlarında kullanılır. Bizim sorunumuz solunum yolu enfeksiyonu. Ya Eritrom toz alacaksınız ya Aviastım. Neo teramycin de olabilir. Hangisini kolay bulursanız. Avidiare Sindirim sistemi enfeksiyonlarında kullanılıyor. Solunum yolu enfeksiyonunu çözemeyebilir.
Hocam nette hiçbirini bulamadım var mı bildiğiniz yer veya başka ilaç

Geri