Kuşlar alışmadımı acaba ?

slowlyyy

Meraklı Üye
Arkadaşlar iyi forumlar.Bundan 3 hafta önce petshoptan çift olarak iki kuş aldım.Petshopta bir süre izledim gayet güzel opusup dişi kuş sürekli yuvaya girip çıkıyordu.Şimdi eve geleli hiç öpüşmüyorlar sürekli etrafı izliyorlar.Gün içinde evde salıp 4 yada 5 saat gezmelerine izin veriyorum.Kafese girip yem yiyip su içip sonra geri çıkıyorlar.Ama nedense öpüşmüyorlar.Acaba bir yerde yanlışmı yapıyorum? Bilgileriniz için teşekkürler şimdiden.
 

Ayşe32

Süper Üye
Benim çiftimin çiftleşmesi 4'buçuk yılı aldı. Dişiler çok tutucu eşini kendi seçmemişti bizdeki sıkıntı oydu. Sizin eşler petshopta birbirlerini bulmuşlar biraz sabredin onlar şuan sizi çevreyi gözlemliyor olmalılar. Eve ve sizlere alışınca onlar kendi muhabbetlerine dalacaklardır emin olun..
 

Evrim BAŞARIR

Meraklı Üye
Yer değişimi etkiler kuşu. Bende aynı şekilde bir çift aldım aldığım yerde öpüşme yem kusma yuvaya birlikte girme herşey vardı ben aldıktan sonra dişi çok uzun süre yanına yaklaştırması erkeği. Sonra dişi yanaşmaya başladı erkek bu sefer kaçtı. Şuan ayırdım bir 15 gün birbirlerini özlemelerini bekleyecem :)


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Bilgili Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuşlarınıza maşaallah ortama alışında faaliyet gösterirler bu aralar salmazsanız faydası olur
 

Benzer konular

Üst