Karadeniz Pet

Kuşlarım için kızıştırıcı tarif ve tavsiye verirmisiniz

Mahmut0170

Meraklı Üye
Dişi kuşum var 1 yaşında geçenlerde eş aldık dişi kuşumuz bu konuda istekli ve kızışmış. Ama erkek kuşumuz çok korkak ürkek benden ve kuşumdan kaçıyor. (Erkek kuş 1 yaşında)
Sizden hem kızıştırıcı hemde erkek kuşun bize alışması için tavsiye verirmisiniz. (Not: dişi kuş arada erkek kuşun kafasını kaşıyor

Evcil kuşu eşe aliatirmak çok zor ben beceremedim yada başaramadım hala evde alışmalarıni bekliyorum havuç rendesi yeşillik ve yumurta en basiti içine cici bebe ve hazır kuru mama rendeleyerek bırakabilirsiniz yotubede mama videoları fazla fazla var fazla hazırladığınızi bölerek buzluğa atabilir lazım olduğunda kullanabilirsiniz ben hazırlayıp kaşık kaşık ayırıyor lazım oldukça çıkarıyorum

Bende bu konuda bir sıkıntı yaşamıştım. 2,5 ay beklemiştim tık yoktu :D. instagramdan "biyoloğun kuş evi" diye bir sayfaya denk geldim. bana takviye bir ürün önerdi. 1 ay düzenli ve söylediği şekilde kulandım ve yumurta aldım. 8 de 7 doluluk ile yumurta aldım. tavsiye ederim.👍

Bendeki erkeğe kullanmadığım mama vitamin kalmadı hala kaçıyor:):)

Bende bu konuda bir sıkıntı yaşamıştım. 2,5 ay beklemiştim tık yoktu :D. instagramdan "biyoloğun kuş evi" diye bir sayfaya denk geldim. bana takviye bir ürün önerdi. 1 ay düzenli ve söylediği şekilde kulandım ve yumurta aldım. 8 de 7 doluluk ile yumurta aldım. tavsiye ederim.👍
İlacın ismi ne ve ne kadara aldınız banada lazım

Geri