Karadeniz Pet

Kuşlarımın cinsiyet ve yaşını söyleyebilir misiniz

Ya mavi kuşun ceresi burun deliklerinin oldugu yerde beyazlık var diger kalan yerleri pembemsi gibi ve biraz mor gibi ama pembeye daha yakın

Ya mavi kuşun ceresi burun deliklerinin oldugu yerde beyazlık var diger kalan yerleri pembemsi gibi ve biraz mor gibi ama pembeye daha yakın

Mavi kuşun burun delikleri biraz büyük sarıya göre
Ya bana yardım edin

Merhaba ben bir türlü cinsiyet ayrımı yapamıyorum iki muhabbet kuşum var biri yumurtladı hatta yuvada sürekli yumurtluyo üstüne yatıyo sadece yemek yemek için çıkıyor yuvadan bu aralar mavi de yuvaya girmeye başladı ama yeşil bi süre sonra onu dışarı atıyo yumurtaları kontrol ettim fenerle 4 te 1 i gri ortası sarı üstü beyaz bir tanesinin üzerinde delik var elime aldığımda tıkır tıkır ses geliyo şuan yine yumurtlamak üzere çok fazla kur yapıyolar öpüşüyolar

Ekli dosyalar

• 20170118_161510.jpg
    20170118_161510.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 16
Mavi kesin dişi kardeşim fazla anlamam ama digerinden emin olamadım mavi kizişmis hemde

Hadi ya tamam çok teşekkür ederim ama yeşil yumurtluyo sürekli mabi de ına erkek gbi yem taşıyo öpüşüp kur yapıyolar

Bu dişi mi

Ekli dosyalar

• IMG-20170216-WA0005.jpg
    IMG-20170216-WA0005.jpg
    69.9 KB · Görüntüleme: 11
Peki bişi daha sorcam dişilerden birini başkasına verip erkek alsam üzülürler mi

Üzülmezler, sevinirler bile. insanda olduğu gibi hayvanlardada karşı cins ihtiyacı var.

Yeşili verin mavi sizde kalsın. mavi kuşa eşini kendisine seçtirin

Mavi kuşunuzuda götürüyorsunuz değil mi ? eşini kendisi seçsin bu çook önemli.

Valla olduğu gibi kafesle götrdm mavi gitti yeşil kendineceş seçti

Yeşil kendine herkesi eş tutabilecek kapasitedeymiş maviyi verdim o yüzden

Yeşil kendine herkesi eş tutabilecek kapasitedeymiş maviyi verdim o yüzden
Her kuş kendine eş seçebilir bu kabiliyet hepsinde vardır. Büyük ihtimal mavi kuş cins olduğu için böyle bir şey söylediler. Yani sizden cins bir kuş aldılar ve uyguna vermişlerdi zaten. Perçemli bir kuş için 50₺ inanılmaz uygun bir fiyattı.

Geri