Karadeniz Pet

eucagan

Meraklı Üye
Merhaba, videoda kuşlarımın dışkısını ekledim, 2 hafta kadardır ishallerdi cereyanda kaldılar titriyordu ama sorun çözüldü 4-5 gün önce neredeyse ishalde bitmişti ama yine soğuk çarptı klima açmışlar ben yokken ailem kuşları umursamıyor her neyse. İshal yeniden ilerledi ki yemleride bu sırada yeni aldığımdan şüphe düşürdü içime çünkü garip bir kokusu vardı ve içindeki oran düzgün değildi 2 yıldır gold wings kullanıyordum lakin yeni versele lagaya geçtim, gold wingsin içeriğinin bozulduğunu düşündüğümden. Şuan kuşlarımın dışkısı beyaza çalan bir renkte tam toparlamışken yine ilerledi ama bu sefer bir garip ve çok fazla kalamar kemiği kemieiyorlar bu beyazlığın sebebi bu olabilir mi? Veteriner konusunda yakınımda güvenebileceğim ve bilgili olan hiç bir veteriner yok bir tane kuşlara bakan var zaten oda güvenilir gelmiyor siz ne dersiniz dışkıyla? bir hocamın tavsiyesiyle bugün yine gervit verdim yarında kekik çayı vereceğim ama bunlar sorunu çözer mi çünkü şuan ishalin beraberinde beyazlıkta var, gervit gün bitti bir işe yaramadı bende değiştim su ile.

Geri