Karadeniz Pet

Kusma hareketi

Reyhan91

Meraklı Üye
Merhabalar, dişi muhabbet kuşum sürekli başını sağ yöne doğru eğip kusma hareketi yapıyor. Yem yemesinde sıkıntı yok hareketli fakat birkaç aydır biraz yorgun düşmüş gibi gözlerinin feri yok. Kur değil çünkü yaparken rahatsız olduğu belli oluyor, kur yapışını anlıyorum. Dışkısı da gayet normal. Neden böyle yapıyor acaba hep aynı yöne yapıyor hareketi. Video ektedir yardımınız için şimdiden sağolun

Merhabalar, dişi muhabbet kuşum sürekli başını sağ yöne doğru eğip kusma hareketi yapıyor. Yem yemesinde sıkıntı yok hareketli fakat birkaç aydır biraz yorgun düşmüş gibi gözlerinin feri yok. Kur değil çünkü yaparken rahatsız olduğu belli oluyor, kur yapışını anlıyorum. Dışkısı da gayet normal. Neden böyle yapıyor acaba hep aynı yöne yapıyor hareketi. Video ektedir yardımınız için şimdiden sağolun

Video görünmüyor videoyu tekrar yükleyin. Ve dışkı resmide ekleyin.

Video yükleme hatası veriyor ama dışkı fotoğrafı attım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    835.8 KB · Görüntüleme: 98

Yapmaya çalıştım bakar mısınız

https://streamable.com/s/ejbd4/rwybfu video bu açılıyordur umarım

Dışkılar normal ama videodaki hareketin neyden kaynaklandığına ben emin olamadım. Kesinlikle hastalık diyemedim.

Sanki sindiremiyor yediğini yada beğenmiyor da olabilir. Kum varmi kafeste. Bide yemini değiştirmeyi deneyin

Geri