Karadeniz Pet

Kusması durmuyor

Sadece zolax kullandım, fakat ilaca bağlı olmadan düzelme durumu olmuştu
Ayhan otçuoğlu nun söylediği etken maddeli ilaçları deneyin. Şahsen Enrofloksasin etken maddeli ilaç olarak, baytril %2,5 öneririm. Doksisiklin olarak, hiprodoxi öneririm.

Aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen kusma sorunu halen düzelmedi artık ne yapacağımı bilmiyorum, çok ağır kokuda var

Aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen kusma sorunu halen düzelmedi artık ne yapacağımı bilmiyorum, çok ağır kokuda var
valla hocam bayadır çözülmemiş hepsini okuyamadım mesajların ama sanırım kuşa baya ilaç kullandınız vetriner varsa bir götürün bence çünkü bunca zmn ilaç fln kuş kaldırmış hll valla

valla hocam bayadır çözülmemiş hepsini okuyamadım mesajların ama sanırım kuşa baya ilaç kullandınız vetriner varsa bir götürün bence çünkü bunca zmn ilaç fln kuş kaldırmış hll valla
Ne yazık ki yaşadığım yerde kuşlardan anlayan bi veteriner yok, kusması bi duruyor bi geçiyor, dönemsel şeklinde oluyor ama anlam veremiyorum

yaklaşık 1 yıldır ölmediğine göre kusma önemli bi hastalığa işaret etmez. yalnız sürekli kursakta yem biriktirip kusması ve tekrar yemesi mantara yol açar. tedbir amaçlı 2-3 ayda bir 5 gün zolax kullanmanızı öneririm

Geri