Karadeniz Pet

Dişi kuş yem kusması

AsiBulut

Meraklı Üye
Az önce kuşumun kafesini temizledikten sonra dışkısını kontrol etmeye gittim ama böyle 3 tane kusulmuş yem buldum. Tamda salıncağının altında duruyor. Salıncağını çok seviyor önceki erkek kuşum gibi kusacakmış gibi kur hareketleri yapıyor, boğazından bir şeyler geveleyip tüylerini kapartarak hızlı hızlı boncuklarına gagasını vuruyor yani. Normal yem kusmuş sadece ne sıvı bir şey var nede bir leke, sağlıklı olduğunada eminim ishalde değil gayette enerjik yani çok arada sıvı dışkılıyor. Dişi kuşlarda böyle kur kusması gibi kusma oluyormu yoksa başka sıkıntısımı var? Daha önce hiç kustuğunu veya etrafta kusulmuş yem olduğunu görmedim 😕

Ekli dosyalar

• 20230725_210402.jpg
    20230725_210402.jpg
    553.8 KB · Görüntüleme: 3
Dişi kuşlarda kur kusması yapar :)
Objeye karşı enerjik, mutlu bir şekilde kusuyorsa kur kusması yapıyordur.
Yinede videosu varsa ekleyin bakalım içiniz rahat etsin.

Dişi kuşlarda kur kusması yapar :)
Objeye karşı enerjik, mutlu bir şekilde kusuyorsa kur kusması yapıyordur.
Yinede videosu varsa ekleyin bakalım içiniz rahat etsin.
Tamamdır çok teşekkür ederim 💙
Kustuğu ana denk gelmedim hiç ama gelirsem çekerim videosunu 😊

İyice alıştı mı size 🤗
Eski yuvasını hala aramıyor değil mi 😅
Yok ya ilk günden çok oyuncuydu zaten 😂 Alıştı alıştı korkmuyor hiç, çok seviyor ben telefona bakarken elime uçup parmak aralarımı ısırmayı :') Isırmasını bir türlü bıraktıramadım elden yem veriyorum hiç tereddüt etmiyor sırtını karnını öpüyorum hoşuna gidiyor ama ele dokundurtmuyor nedense. Kendi uçup elime konarsada ısırıyor manyak 😂 Huyu böyleymiş dedik alıştık ısırmasına. Çokda hareketli odadan odaya uçup başımıza konuyor saçlarımızla oynuyor sürekli 😊

Yok ya ilk günden çok oyuncuydu zaten 😂 Alıştı alıştı korkmuyor hiç, çok seviyor ben telefona bakarken elime uçup parmak aralarımı ısırmayı :') Isırmasını bir türlü bıraktıramadım elden yem veriyorum hiç tereddüt etmiyor sırtını karnını öpüyorum hoşuna gidiyor ama ele dokundurtmuyor nedense. Kendi uçup elime konarsada ısırıyor manyak 😂 Huyu böyleymiş dedik alıştık ısırmasına. Çokda hareketli odadan odaya uçup başımıza konuyor saçlarımızla oynuyor sürekli 😊
Maşallah maşallah. Gelinim olamadı ama en azından kendi halinde takılıyor 😂
Başkasına yar olursa karşısında beni bulur diyim 😂

Geri