Karadeniz Pet

Kuşum ciyaklıyor

6 güne tamamlayın

Bu tür ilaçları 5 günden az kullanmayınız tek seferde en az 5 en fazla 9 gün boyunca kullanılmalı, 5 günden az kullandığınızda özellikle antifugal ilaçlarda, doksisiklin etken maddeli antibiyotiklerde ve diğer antibiyotiklerde kuşlarda direnç oluşur ve hastalık tekrar nüks ettiğinde aynı ilaçlar aynı etken maddeler etki göstermeyebilir.

Foruma bakan diğer arkadaşlar için söylüyorum öncelikle size çok teşekkür ederim kuş iyileşti yaptıklarımı anlatıyorum kuş ciyaklayınca verdiğiniz ilacı aldım ve kuşu dayımlara götürdüm orda 1 hafta baktım sonra yine biraz ciyakladı foruma sordum siz probiyotik verin dediniz fakat ben vermedim daha sonra yaklaşık 1 hafta sonra kuş iyileşti çok teşekkür ediyorum size 🙂

Foruma bakan diğer arkadaşlar için söylüyorum öncelikle size çok teşekkür ederim kuş iyileşti yaptıklarımı anlatıyorum kuş ciyaklayınca verdiğiniz ilacı aldım ve kuşu dayımlara götürdüm orda 1 hafta baktım sonra yine biraz ciyakladı foruma sordum siz probiyotik verin dediniz fakat ben vermedim daha sonra yaklaşık 1 hafta sonra kuş iyileşti çok teşekkür ediyorum size 🙂
Çok sevindim.

Geri